Čtenářka Vlaďka006 čekala a čekala a také se dočkala. I když se její princ pramálo podobá tomu vysněnému, jeho srdce je velké a šlechetné. A umí dělat krásná princátka))

Milá Sašo, drahá redakce a čtenářky nejlepšího magazínu na světě.

Na prince na bílém koni nevěřím. To spíš můj manžel netrpělivě vyhlíží, až si princátko pro mě přijede :D.

Zhruba v šestnácti jsem prohlásila, že žádnej romantik nejsem. Princ na bílém koni je zastaralý a já čekám na fešného kolíka. Bude tmavovlasý, snědý, s tajemně hnědýma očima, bude měřit maximálně 175 cm, vážit něco kolem 85 kg. Přijede si pro mě buď v Audi TT nebo na něčem podobném. Když bude roztlačovat svou nabušenou motorku, napne bicáky, na břiše vyskáče pekáč buchet jasně viditelných přes přiléhavé tričko, ...

A tak jsem čekala a čekala, až v osmnácti jsem se dočkala. Měl 196 cm, 72 kg, byl blond, světlé pleti a měl modré oči. Na místo našeho seznámení - přesněji řečeno do gayclubu - dojel vlakem, pak si pro mě jezdil v červeném Renaultu 19 nebo na černé Jawasaki (po domácku vylepšená Jawa). Na Jawě jsme toho projezdili. Nejkrásnější projížďky byly v létě po kopcích, když načervenalé sluníčko zapadalo za obzor. Jindy jsme vyráželi časně ráno, abychom stihli východ slunce. A pak si jen tak lehli na louku do trávy, dýchali vůni přírody a chytali bronz. Někdy i vidle. To když zrovna některým lidem nepřišlo vhod, že dvojice motorkářů parkuje v blízkosti jejich zahrádky.

Vzhledově ani motorkově to nebyl absolutně můj vysněný princ. Srdce má však velké a šlechetné. Umí mě rozesmát, je na něj spolehnutí, pracuje, nefetuje, nepije, nekouří. Dokáže mě podpořit, poradit, pohladit.

Jednou mého muže napadlo, že šlechetné geny rozšíříme. Pro představu zasílám i klonovaný urozený gen.

Vaše Vlaďka006

mimi

text nebyl redakčně upraven

______________

Milá Vlaďko, tvého muže dobře napadlo rozšířit „urozené geny“. Možná by se to s tím původním „vysněným“ tak hezky nepovedlo. Díky za příspěvek a hodně štěstí a lásky všem třem...

Saša

Téma dnešního dne 13. června

Existují princové na bílém koni? Dočkala jste se toho svého, nebo na něj teprve čekáte?

Téma princové (a králové) našich srdcí se týká jak těch, které už si svého prince našly, popřípadě i ztratily, tak i těch, které na svého „prince na bílém koni“ teprve čekají.  

Ve vztahu dvou lidí je důležitá láska, tolerance, ohleduplnost a úcta jednoho k druhému. Pokud k tomu připočteme i tu správnou jiskru, krásu, odvahu a chrabrost, máme tu prince jak vyšitého. Která by po něm netoužila… a některá se i dočkala.

Napište nám v tyto krásné, slunečné dny, zda se v dáli, zalitý sluncem - ten VÁŠ pravý princ objevil.  

 • Jaké vlastnosti by podle vás měl mít novodobý princ na bílém koni?  
 • Dočkala jste se Vy sama toho vysněného?
 • Pokud ano, splňoval vlastnosti, které jste si vysnila?
 • Zůstaly mu i do budoucna?
 • Proč právě ON?
 • Proč on ne?
 • Myslíte si, že se dnešní muži hodně liší od mužů, dejme tomu z doby Oldřicha Nového?
 • Je Váš muž gentleman?
 • Dokázal by za Vás „bojovat“ a ochránit Vás i vaši rodinu?
 • Čekáte teprve na toho správného?
 • Zklamal Vás už nějaký „zlý“ princ?

Opět mě napadá tisíce otázek, ale nechám prostor raději pro vás

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejhezčí pohádkový příběh odměníme: společenskou hrou Laškování a k tomu ještě dostanete nádavkem veselou knihu Jiřiny Tejkalové: Já a štrúdl.

darek

Zda se napřed pustit do pečení štrúdlu a pak do laškování, a nebo nejdříve zalaškovat a pak se pustit do štrúdlu, to už nechám na výherkyni ))