Před svátky jsme vyhlásili krásnou akci, která měla velký ohlas. Žena-in se rozhodla splnit několika vybraným čtenářkám jejich přání. Čtenářka vladka006 získala od redakce liposukci. Pravidelně se vám v blogu „Přání" bude svěřovat s vývojem přání a s tím, jak si své přání plní. Pro začátek jsme jí položili pár otázek.

Můžete se nám v krátkosti představit? Kolik vám je let, co děláte, máte partnera?
Jmenuji se Vladimíra. Je mi 23 let. Pracuji jako účetní a odborný poradce v oblasti účetnictví, dálkově studuji vysokou školu. Partnera mám.

Měla jste radost, že jsme vás vybrali jako čtenářku, která podstoupí liposukci?
To ano, obrovskou. :-) Je to pro mě nejlepší vánoční dárek. Moc Ženě-in děkuji.

Jak často navštěvujete stránky Žena-in?
Asi tak 4x týdně. Sleduji zejména články o hubnutí a rady o kráse. A také sleduji, jak hubne Vaše čtenářka Ivana.

Jaké místo na těle si přejete odsát?
Hýždě a stehna.

Proč?
Vždy, když držím dietu, zhubne mi břicho, ale stehna a hýždě si udržují své obří rozměry.

Jak se staráte o svou postavu?
Celkem pravidelně (cca 1 ročně) jezdím na akupunkturu na hubnutí. Během roku se snažím nepřejídat, jíst zdravě a večeřím nejpozději v 17.00.

Chodíte cvičit? Jak často?
Snažím se cvičit alespoň dvakrát v týdnu. Problém nastává ve zkouškovém období, kdy se po práci učím a na cvičení nezbývá tolik času. Místo toho, abych šla své nervíky vyboxovat, tak je zajím čokoládou. :-(

Jak jste prožila Vánoce? Když už jste věděla, že půjdete na zákrok, držela jste se zkrátka v jídelníčku?
Jak jsem se dozvěděla, že půjdu na zákrok, tak jsem naplánovala Vánoce trochu netradičně. Vůbec jsem neměla chuť na cukroví a dělala jsem dva bramborové saláty. Jeden klasický s majonézou pro přítele a já jsem si místo majonézy dala bílý jogurt. Nechutnalo to vůbec špatně. Kapra nesmažíme, pekli jsme ho, takže o další kalorie méně. A také jsem oprášila rotoped a dala si předsevzetí, že za každý vanilkový rohlíček ujedu 5 km.

Co vás baví? Jaké máte koníčky?
Zajímám se o magii, léčitelství, okultismus. Ráda cvičím. Oblíbila jsem si kickbox, aerobik. Na jaře a v létě pořádáme s přáteli cyklovýlety, v zimě chodíme bruslit nebo lyžovat. I když lyžování není moje silná stránka, baví mě a mým stylem lyžování se baví celá sjezdovka.

Jak odpočíváte?
Nejvíce si odpočinu asi u toho kickboxu. Ale odpočívám i pasivně, třeba u kadeřnice, v solárku nebo na procházce přírodou s naším ovčákem.

Co od liposukce očekáváte, motivuje vás to k tomu, abyste se vyvarovala hříchů v podobě ujídání čokolády ve zkouškovém?
Očekávám, že se zbavím tuků na těch partiích, které nezdolala žádná dieta. Určitě se budu hodně snažit, abych znovu ty kila nenabrala. Po zákroku bych chtěla podstoupit akupunkturu a víc cvičit, abych tělo zpevnila celkově. Mým snem není vypadat jako supermodelka, ale chci se líbit především sobě a partnerovi, cítit se fit a zdravě. Vím, že liposukcí můj boj s kilogramy nekončí, ale začíná. Budu muset dělat hodně pro to, abych svou váhu udržela.

Vlaďka slíbila, že nás v redakci navštíví, a tak se můžete už brzy těšit na několik fotek!

Zákrok provede
Centrum plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic
U Malvazinky 5, 150 00 Praha 5
Tel. +420 603 560 856
www.kufa.cz  www.perfectclinic.cz


Reklama