Podívejte se na fotky čtenářky Vlaďky, jak vypadá před liposukcí. Zajímá vás, jak se na zákrok těší? Tady je jedí dopis:

Milá redakce,

od našeho posledního rozhovoru uplynulo již několik dní, a tak přišel čas podělit se s Vašimi čtenářkami na plnění mého přání.

Co se změnilo? Nechala jsem si napíchnout akupunkturu na hubnutí již před liposukcí, chci do zákroku zhubnout co nejvíce a zformovat postavu z povánoční deformace. I když jsem se necpala sladkostmi a salátem, tak téměř 14 dní prázdnin ve fitnesscentru a moje tradiční „mezisvátková“ chřipka mají na svědomí nedostatek pohybu, a tím také pár faldů navíc.

Boj s kily zvládám dobře. Už do mě okolí rýpe, že bych nemusela zas až tak hubnout, aby mi měli co odsávat. Ale znám své tělo natolik dobře, že vím, že stehna dolů nepůjdou ani s cvičením a dietou. Na liposukci se těším čím dál víc, i po shlédnutí videa na stránkách Perfect clinic. Video bylo úžasnou inspirací pro mou kolegyňku z kanceláře. U snídaně (vdolečků a kávy) si stěžovala, že po Vánocích nějak nemůže zhubnout a na cvičení nějak nemá náladu, že přemýšlí, že by se nechala odsát. Ochotně jsem jí ukázala ono zmiňované video, zezelenala, odložila snídani stranou a řekla: „Dík, jsi skvělá, nikdy bych neřekla, že mě někdo přesvědčí nežrat. Teď mě přešla chuť i na oběd. To si pustím pokaždé, když sáhnu po něčem kalorickém, jako odstrašující příklad toho, co mě čeká.“ Od té doby snídá jogurt nebo žitný chléb a začala básnit o nově otevřené posilovně vedle jejího bydliště. Tak možná liposukce povede nejen ke splnění mého přání...

– vladka006


 

 

 Přečtěte si:
Vlaďka půjde na liposukci 

Zákrok provede  6. 2. 2009
Centrum plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic
U Malvazinky 5, 150 00 Praha 5
Tel. +420 603 560 856
www.kufa.cz  www.perfectclinic.cz