Začátkem letošního roku jsme vám představili čtenářku Vlaďku, mnohé z vás si ji určitě pamatují. Vlaďka vyhrála v soutěži Ženy-in liposukci. Zákrok podstoupila koncem února. Průběh cesty za splněným přáním jsme samozřejmě sledovali a vy si jej můžete připomenout v sérii článků:

Před a po

Nyní, když už by měly být výsledky operace znát, se nám Vlaďka přišla ukázat. Jak velký je rozdíl před a po můžete zhodnotit sama.

zezadu

Zepreduz boku

Jak to vidí Vlaďka?

Věříme, že jste na Vladčiny pocity zvědaví stejně jako my, a tak jsme jí položili pár otázek.

Vlaďko, liposukce je za vámi. Jak se cítíte?

Cítím se fajn. Místa jsou na dotyk stále citlivá a pořád ještě mi po cvičení naskakují fialové fleky. Po liposukci se podstatně zhoršila celulitida, ale to je prý normální. Dalo docela fušku dostat to do takového stavu, jaký mám dnes. Z té celulitidy jsem byla opravdu hodně nešťastná.

Jak na vaši změnu reagovalo okolí, příbuzní, kolegové, přítel?

To je různé. Přítel a kolegyně říkali, že je ta změna vidět a vypadám lépe. Někdo říkal, že už taky nevím, co roupama, že to sice efekt má, ale za tu bolest to nestojí.

Na začátku roku jste se přiznala, že vaším hříchem je zahánění stresu čokoládou. A také víme, že vás čekaly státnice. Takže otázka je jasná. Obešlo se to bez čokolády, nebo přece jen...?

Během přípravy na státnice jsem si nevzpomněla na jídlo, natož na čokoládu. Jediným hříchem byl nedostatek spánku a pohybu. Chodila jsem jen jednou týdně na břišní tance a spala v průměru 4 hodiny denně. Na břišních tancích mě ale potěšil jeden lektor, který říkal, že by mi neuškodilo přibrat. Proto jsem se rozhodla u břišních tanců zůstat. Prý žena bez břicha je jako nebe bez hvězd. To je jedno arabské přísloví.

Říkala jste nám, že se ze svojí nové postavy asi nebudete radovat dlouho. Proč?

Budu mít mimčo. Sama sobě jsem pak nadávala, že jsem tu příležitost nechat se odsát měla nechat někomu jinému. Přítel má na vše odpověď. Říkal, že aspoň vyzkouším, co se o liposukci říká. Prý odsáté tuky už zpátky nedostanete. Tak to moje těhotenství bude pro liposukci křest ohněm a budu pak moct tvrzení potvrdit, nebo vyvrátit.

Než jste šla na zákrok, zastávala jste jiný názor. Cože taková změna?

To je složité. Byla jsem na operaci se slepým střevem a zároveň oboustranným zánětem vaječníků a udělaly se mi srůsty po obou stranách vaječníků, měla jsem i nějaké ženské problémy. Doktorka mi říkala, že děti mít nebudu. Tak jsem se rozhodla je ani nechtít. Byla jsem přesvědčená, že nechtít děti určitě ponesu psychicky lépe, než že je nebudu moct mít. Nakonec příroda rozhodla jinak.

Přítel měl obrovskou radost, přemlouval i na adopci, ale na tu já nemám. Teď těhotenství prožívá více než já. Za dva měsíce, co to víme, přibral 15 kg. Prý existuje nějaká „psychická nemoc“, při které je těhotný chlap. Ale rozebírání těhotného chlapa by se hodilo do jiného článku. Vedu si deník, tak Vám ho po porodu pošlu. :-))

Kdyby se vám nepodařilo shodit kila nabraná v těhotenství, šla byste do liposukce znovu?

Příteli se zdálo, že budeme mít dvojčata. Svoje sny si nepamatuje, a když už jo, tak se na 99 % splní. Tak to si myslím, že bych liposukci ani nepotřebovala. Kdyby se mi nepodařilo shodit nabraná kila, asi bych nešla. Mám strach. Už dvě ženy zemřely na následky plastické operace, tak proto už ne.

Jak se vám Vlaďka líbí? Šla byste také na liposukci?

Reklama