Petr Vondráček dorazil po boku kamarádky a celou akci si náramně užil. Společně s Denisou si vyzkoušeli přípravu drinků, takže teď můžou oslňovat svoje přátele. „Mám před touto profesí hluboký respekt,“ říká Petr Vondráček. „Být deset dvanáct hodin na nohou, lítat v jednom kole od stolu ke stolu a potkávat se někdy i třeba s nepříjemnými hosty, to musí být náročné, mají můj obdiv,“ dodává sympatický zpěvák a herec. „Dotočil jsem dva filmy, jeden je z prostředí takového šíleného městečka a druhý je o jedné šílené rodině,“ směje se Petr. A koho tam hraje? „No, já hraju jen samé svůdníky nebo gynekology, to má k sobě velice blízko,“ směje se. Pracovně slaví úspěchy, jde z role do role, patří k obsazovaným hercům a k tomu se stále věnuje zpívání, hraje v muzikálu Trhák a stále vystupuje se svou kapelou Lokomotiva, se kterou příští rok oslaví dvacetpět let. „Chystáme nové album, k našemu výročí, což bude příští rok. Takže fanoušci se mají, doufám, nač těšit,“ prozradil záměry kapely Petr Vondráček

Petr-Vondracek-fotokredit-Kingswood-Whisper.jpg

Herečka Denisa Nesvačilová, kterou můžete znát třeba z kriminální série Labyrint, právě dotáčí nový film Přes prsty. Společně s Petrou Hřebíčkovou zde ztvárňují dvojici reprezentantek v beachvolejbalu.
„Bohužel se nesehnali doublérky, které by nám byly podobné, takže jsme s Petrou poctivě trénovaly. Petra se naučila skvělý smeče i s prohnutím do luku a já jsem zase pilovala ty svoje věci,“ vypráví o novém filmu nadšeně půvabná zrzka. „Díky našemu trenérovi a taky dobrému střihu, to snad klapne a bude to vypadat, že to opravdu umíme,“ směje se Denisa. Dále nám prozradila, že s přítelem dávají dohromady chatu, kde jim zpestřuje život kuna. „Zdědila jsem chatu po dědečkovi, od jeho smrti tam ale nikdo nebyl. Je to už osm let a nastěhovala se nám tam kuna, která toho dost zničila. Zkoušeli jsme kde co, abychom ji vyhnali, ale ani tygří hovno nepomohlo.  Jinak nás tam čeká spoustu práce, musíme tam udělat novou střechu, podlahy, stropy jsou zničené, zahrada je potřeba vyrovnat,“ říká Denisa.  Kromě míchání nového drinku Kingswood Whisoer Denisa na akci ukázala svoje tetování stromu, které vypadá velmi podobně jako logo Kingswood. Nechala si ho udělat kvůli této akci? „Dobrá náhoda, že? Tenhle strom mi malovali do filmu a koukám, že dnes se to tematicky hodí,“ říká Denisa. „Jen jak mi to kvůli natáčení často malovali a přemalovávali, tak to teď nejde moc dolů. Asi počkám, až opadají listy, popraskají větve a pak se to snad už smeje a budu mít nohu zase jako z alabastru,“ vtipkuje Denisa. S Denisou Nesvačilovou je radost se potkat, je velmi zábavná a vtipná, v její společnosti se rozhodně nudit nebudete. 

Denisa-Nesvacilova.jpg

Největší sympaťák ze seriálu První republika Vladimír Polívka dorazil na akci oblíbeného cideru Kingswood v doprovodu svého pejska, boxerem jménem Bešamel. Tento seriál patří ke špičce českého seriálového světa a Vladimír Polívka zde přímo září. Zastavil se pozdravit své herecké kolegy a měl možnost si společně s profesionálním barmanem připravit svůj vlastní drink na míru. A co je u něj nového? „V září jsem nastoupil do angažmá v Dejvickém divadle, působím v Národním divadle a dneska jsem hrál na Jatkách 78, kde mám poměrně náročné akrobatické vystoupení. Taky hraju v Brně, společně s tátou, abychom se aspoň občas vídali, a protože se máme rádi a jde nám to spolu, “ vypráví o své práci Vladimír. „S tátou si jako lidi rozumíme, hraje se nám skvěle. Jsme dobří přátelé i rodina a to představení je i důkazem, že to hezky funguje i na jevišti,“ pochvaluje si hraní i vztah se svým otcem Bolkem Polívkou. V První republice prožívá nešťastnou lásku a teď i velmi nepříjemné zranění. „Nemůžu vám říct, jak to dopadne,“ směje se Vladimír, „ale mohu vás ujistit, že je to přeci jenom pořád telenovela, takže když jsem sympatický zamilovaný mladý muž, tak pravděpodobně to nebude tak krutý osud, jak se dosud zdá,“ prozradil blíže. A jak se mu hrálo takové vážné zranění? „No, já už jsem jednou měl zranění páteře, měl jsem kompresní odraženinu míšního nervu, dvě hodiny jsem necítil nohy a oni přesně nevěděli, co to může být. Bylo to opravdu nepříjemný, takže jsem si i díky této zkušenosti uměl lépe představit, co asi člověk prožívá. Jinak myslím, že se diváci mají na co těšit, bude to překvapivé. Nemůžu o tom moc říct, ale myslím si, že v seriálové produkci je to s úctou a ta forma prvorepublikového glancu je i něco, na co si myslím, že dobře kouká,“ říká sympatický herec.

Vladimir-Polivka-3-.jpgFotokredit: Kingswood Whisper

Reklama