VKV

Několik let jste na obrazovkách sledovali populární domácí telenovelu Velmi křehké vztahy (dříve též Rodinná pouta). TV Prima dnes uvede první díl závěrečné řady celého cyklu.

Co můžete očekávat?

Kromě uzavření osudů všech stávajících hrdinů se v poslední řadě objeví dvě nové postavy: MUDr. Zuzana Trojanová (Nela Boudová) a její dcera Lenka Trojanová (Adriana Neubauerová) a z Anglie se vrátí profesionálně vyzrálejší Dagmar Lacinová (Laďka Něrgešová).
Budou se lámat charaktery a prověřovat křehké vztahy.

Z minulé řady...

Ve hře je několik neznámých. V průběhu třetí řady se rozehrála partie o africký diamant, který stál téměř život mladého Ludvíka Strnada a na nějž si brousila zuby i lačná Simona. Možná také někdo další... Kvůli kamenu nedozírné ceny ukradla Simona mapu a riskovala zajištěnou existenci po Wagnerově boku. Získal diamant Strnad, Simona, nebo někdo úplně jiný?

V samém závěru 3. řady Velmi křehkých vztahů jste také sledovali dramatickou hádku a tragickou nehodu doktorky Heleny Lacinové. Dozvíte se tedy, zda Helena přežila náraz auta a vykřesala se ze šlamastiky, která vypadala opravdu hrozivě? Zda Kratochvílovy ruce opět dokázaly nemožné?

Ve vzduchu také visí otázka, kdo je otcem nové mladičké hrdinky Lenky Trojanové, protože kandidátů je víc. Jedno je však jisté: Lenčin otec pracuje v nemocnici.

VKV

A co Petr a Anna? Mají sice právě po veselce, ale Petr je zamilovaný do advokátky Báry (Sabina Králová) a ta s ním údajně čeká dítě. Opravdu Bára odjela, nebo se vrátí a bude o Petra bojovat? Anna nic netuší a Petrovi začala opět věřit. Jak dlouho jí to vydrží, než jí nějaký dobrák donese, jak se věci mají? Co naivní Alenka a humanitární nadace Eldorádo, dojná kráva jejího manžela a Krátkého?

Poslední řada VKVček slibuje odpovědi.

Fotografie: Archiv TV Prima

Jak jste na tom s VKVčky vy: Sledujete je? Jakou postavu jste si v průběhu seriálu nejvíce oblíbili? Kdo vám naopak je sympatický nejméně? Jaké konce byste hrdinům seriálu přáli? Bude se vám po seriálu stýskat?

Reklama