Prim v roce 2018 hrají světlé barvy a různé kombinace materiálů. Sáhněte po novém luxusním jídelním setu nebo obměňte pouze některou část vaší jídelny. Interiér tak získá nový nádech elegance s moderními geometrickými tvary.
5a9feaf5c30edobrazek.jpg

Stůl Podium
5a9feb062dfddobrazek.jpgRanní kávu, či odpolední čaj si nyní budete moci vychutnat v příjemném posezení od designerské značky Bontempi Casa.  Elegantní stojní noha stolu je odlitá z bílého betonu. Tento materiál krásně doplňuje nosní deska z ořechové dýhy.
Doporučená cena IDW Italia: 77 670 Kč

Židle SVEVA
5a9feb2632601obrazek.jpgNejen krásný interiérový doplněk, ale i pohodlné sezení zajistí židle SVEVA z ekologické kůže. Barva Ivory nebo-li barva slonoviny, je doplněná voděodolným potiskem s jemným vzorem sůl a pepř. Pevné nohy jsou vyrobené z masívu ořechového dřeva.
Doporučená cena IDW Italia: 21 369 Kč
 
Lampa Pandora
5a9feb2eb3959obrazek.jpgOsvětlení a barvy mají obrovský vliv na naši emoční kondici. Proto by osvětlení mělo být příjemné a ne moc dráždivé, zejména v jídelním prostoru. Lampa Pandora ve světlé barvě ideálně doplní jídelní set.
Kvalitní kov s povrchovou úpravou dekorativního laku vhodně doplní kompletní kuchyňskou sestavu. 
Doporučená cena v IDW Italia: 21 369 Kč

Šatní sestava NAKED
Nahota dnes není žádné tabu. Zejména když mluvíme o designu. Holé rysy se dostávají do popředí také při volbě šatníků. Přehlednost šatní skříně zajistí právě poodhalená konstrukce s chybějícími stěnami. Hlavní roli plní pouze funkční kovové stojky se světlou povrchovou úpravou, na které je možné instalovat řadu variací potřebného příslušenství. Díky praktickému bajonetovému systému si sami můžete navolit, kolik a jakých regálu či zásuvek budete potřebovat. Vkusný otevřený šatník podtrhne eleganci vašeho bydlení.
5a9feb3bca458obrazek.jpg

Šatní sestava NAKED
Kovová konstrukce s povrchovou úpravou laku v tmavě hnědé. Police a šuplíky jsou z vysoce odolného laminátu v dekoru dub nebo satin.
Dostupné v showroomu IDW Italia  
Doporučená cena v IDW Italia: 50 000 Kč
5a9feb4b3208bobrazek.jpg

Dodejte interiéru šmrnc
5a9feb5a7e6b0obrazek.jpgPři slově „tapeta“ mnohým z nás naběhne husí kůže a vzpomínky na minulý režim. Dnes tapety plní zcela novou funkci a vyrábí se z různorodých materiálů. Mají schopnost dokonale oživit interiér, ale i zcela změnit jeho vnímaní. Designéři se přiklání k variantě výzdoby jedné zdi, která místnosti dodá hlavní rysy. V roce 2018 se nemusíte bát střídmosti. Moderní jsou zejména geometrické tvary, květiny, ale i výrazné zvířecí vzory.

Italská návrhářka Eva Germany při tvorbě vzoru PAVOT vycházela z bohatých zkušeností a studií výtvarných děl slavných umělců, maleb a fresek. Ze znalosti materiálů a technik tradičního italského umění vytváří půvabné vzory ryzích charakteristických vlastností. Scénografická výzdoba obytných prostor je vhodná zejména
pro lidi s mírným bohémským vkusem.

Tapetu PAVON pořídíte v showroomu IDW Italia, kde si můžete vybrat z široké nabídky vzorů exkluzivní značky Wall&Decó.
Rozměr: Jakýkoliv rozměr dle přání zákazníka
Materiál:  Různé druhy materiálů s povrchovou reflexní úpravou – Bronze line
Doporučená cena IDW Italia: 3 090 Kč za m2