Dopřejte si něco luxusního. Něco, s čím skutečně zazáříte. Šperk, který dokonale padne vašim nehtům. ASTOR přináší luxusní francouzskou manikúru pro exkluzivní vzhled nehtů!

 

Nová francouzská manikúra obsahuje diamantový prášek a drahocenný zlatý pudr, díky nimž získají nehty elegantní lesk. Složka Lycra se navíc postará o dlouhotrvající barvu.  Jednoduše vytvoříte luxusní a dokonalý vzhled nehtů, který vydrží až celých 7 dní.

 

Diamantový prášek a drahocenný zlatých pudr jsou obsaženy ve všech produktech luxusní francouzské manikúry. Nehty získají oslňující démantový lesk, s nímž zaručeně okouzlíte své okolí. Vaše nehty budou tím největším šperkem. 

 

Složka Lycra je již tradičně používána značkou ASTOR jako součást laků na nehty. Flexibilní vlákno totiž absorbuje nárazy až o 40 % více, čímž zabraňuje praskání a odlupování laku z konečků.  Barva tak vydrží až 7 dní!

 

Vybírat můžete ze čtyř jemných odstínů francouzské manikúry a dvou laků na konečky – perleťově bílého a stříbrného pro maximální eleganci a luxus. Každý z produktů se třpytí jako vzácný klenot. 

 

Nová francouzská manikúra od ASTOR. Luxusní ozdoba vašich nehtů trvající až 7 dní!

 

 

Doporučená maloobchodní cena je 180 Kč / 209 Sk

 

Více informací o produktech značky Astor hledejte na stránkách www.coty.cz