Začátek podzimu je takový nejistý. Jeden den si užíváme tropy, druhý mrzneme celý den. Ráno teploty klesají, přes den se taháme s deseti vrstvami oblečení. Znáte to? Tak pro vás máme tip na tři outfity, díky nimž elegantně vkročíte do babího léta a neuženete si zápal plic!

podzim

Nenechte se vystrašit, babí léto je jako stvořené k nezvyklým kombinacím a outfitům, které možná nejsou pro českého „diváka“ běžné, přesto ve světě patří mezi úplnou „normálku“ a běžnou věc. Babí léto je báječné, protože vám dává možnost ještě na malou chvíli odložit zazimování letního šatníku a zahájit postupné vytahování oblíbených kousků, které jsou zralé do dnů, kdy padají teploty pod bod mrazu. Připravené? Jdeme na to...

Šaty s dlouhým rukávem + kozačky

podzimZatraceně sexy kombinace. Vysoké kozačky, klidně až nad kolena, barevné, shrnovací, se vzory, jsou letos zase velký hit. Nebojte se natáhnout je na své nožky bez punčoch. Kombinace holé kůže, vzdušných šatů a kozaček je neskutečně přitažlivá.

podzim

Sukně + tlustý svetr

modaŘíká se, že holé nohy zimu snášejí mnohem lépe, než třeba holá záda nebo odhalený pupík. A tak zkombinujte svou oblíbenou sukni a tlustý oversized svetr, který ledabyle zakasejte zepředu do sukně, nazujte plné kotníčkové boty a hurá do velkoměsta!

podzim

Bílé kalhoty + mulles

botyAno, bílé kalhoty podzim ani zimu opravdu neevokují, o to víc si jich užívejte, než začnou opravdické plískanice. Pokud to teploty dovolí, nazujte tolik trendy pantoflíčky – mulles a volný kabát. Pokud „přituhne“ obujte si mokasíny a kabátek vyměňte za koženou bundu.

podzim

Mohlo by vás zajímat:

Reklama