cl.jpg
Foto: Profimedia

Zatímco některé ženy jsou rády, že se vůbec dokáží obstojně namalovat do práce, Mimi Choi posunula umění make-upu na zcela novou úroveň. Za pomoci štětců a malovátek vytváří fascinující iluze, které vypadají jako z jiného světa.

Mimi Choi působí jako vizážistka v kanadském Vancouveru a líčí i světově známé celebrity. Na svém Instagramu už má přes 1,6 milionu sledujících. A není divu. Fotky její práce skutečně stojí za to. V minulosti vytvářela například ikonický vzhled zpěváka Ezry Millera u příležitosti Met Gala 2019. Pod rukama jí prošel třeba i herec Jeff Goldblum.

Podle Popsugar trvá vizážistce, která je původním povoláním učitelka, většina iluzí čtyři až pět hodin, ty nejnáročnější z náročných ovšem zaberou i osm hodin. Nejdéle jí prý trvala rybí malba inspirovaná italským malířem Giuseppem Arcimboldem. Nad tou strávila dokonce 10 hodin. Základem jejího umění je sice práce s make-upem a barvami na obličej, ale svoji roli na výsledném efektu hraje také postavení kamery či fotoaparátu a hra se světlem a stíny.

Zdroje: Instagram, Popsugar