Máme tady poslední příspěvek na téma"Jak o sebe pečujete". Je velmi vtipný a napsaný s ohromným nadhledem a optimismem. Poslala nám ho čtenářka s nickem Hanice a my jí děkujeme.

Milé dámy, moc se při čtení Vašich příspěvků bavím a nabyla jsem konečně dojmu, že v tom boji s přibývajícími léty nejsem sama. Vizáž je dar přírody.

Ano pečuji o sebe, jednou za měsíc chodím ke kadeřníkovi, dvakrát za měsíc chodím ke kosmetičce, kupuji si přípravky na čištění pleti, pleťové masky, oční gely, 3x měsíčně se nechám laserovat, chodím na masáž těla i na pedikúru, pravidelně cvičím v posilovně a chodím na zumbu.

Obden na sebe "patlám" med, jogurty, banány, avokádo, no prostě na co přijdu. Piji zdravé ojele, bylinkové čaje, cpu se chlorelou a lichořeřišnicí, jím zdravě a Bůh ví co ještě dělám, teď si právě nevzpomínám. Je pravda, že denně si dám jednu - dvě sklenky červeného a kouřím tak 5 denně.

No co, uznejte, že si to za to utrpení zasloužím. A víte co? Nic! Stále čekám, až se ta péče projeví. Marně. Vždy se rozpláču, když mi dcery řeknou (po mém urputném a zákeřně vedeném výslechu), že už jsem vrásčitá, co bych jako ve svém věku chtěla. Pro klid v domácnosti mě posléze ujistí, že jsem jinak ve všech směrech báječná. Naposledy mě dorazil můj tatínek, když se na mne potutelně zadíval a pravil: "Ty už vypadáš jako ta Máňa!" Máňa je jeho sestřenice a vypadá jak indiánský artefakt. Je seschlá a vrásčitá, ale vtipná, zábavná a někdo by mohl říci, že i divoká.

Ženy v naší rodině vypadají všechny jako indiánské babičky a s tím se asi nedá nic dělat. Taky máte sousedku, co se myje mýdlem a maže indulonou? Já ano, obličejíček má jako panenka.  Všechno je dědičné i ten náš obličej. Ale mezi námi, na krémy nezanevřu, vyzkouším, na co narazím! No řekněte, co kdyby?

Hanice

Máte pravdu, milá Hanice, dědičnost hraje velkou roli v tom, jak vypadáme a jak rychle stárneme a sebedražší krémy s tím nic nenadělají.

Reklama