#1 Mini sukně a prodloužené sako

Tuto kombinaci proslavila především modelka Emily Ratajkowski, která si založila vlastní značku Inamorata. Jde tedy o módní trend číslo jedna a kopíruje ho třeba Asos či Pretty Little Thing. Vychytávkou je, že po zapnutí saka vypadáte, jako že máte na sobě pouze vršek. Většinou se však nosí rozepnuté. Emily pod sako nenosí nic, ale většina žen si něco takového dovolí stěží. Proto pod něj zvolte jednoduché tílko.

5e5cf307d58e2obrazek.png
Asos 1850 Kč / Kostým Inamorata 1750 Kč

#2 Oversized střihy

Střihy, které vypadají jako byste se navlékly do oblečení po starším bratrovi prostě letí. Je to zřejmě tím, že ženy čím dál tím více upřednostňují pohodlí. Když se tedy navíc komfort nakombinuje s trendy střihem, je vyhráno. Pokud chcete trochu provokovat, vezměte si pod sako vyzývavý crop top.

5e5cf27537bbaobrazek.pngAsos 2250Kč / Stradivarius 799 Kč

#3 Pánské střihy

Vypadat seriózně můžete v obleku, který bude mít rovný, až pánský střih. Jestli v něčem ženy budí respekt, pak je to právě tento styl. V tomto případě místo tenisek zvolte naopak lodičky a věřte, že na pracovní schůzce nikoho nenapadne, že by měl shazovat váš názor.

5e5cf2a4201fdobrazek.pngAsos 1600 Kč / Zalando 2160 Kč

5e5cf2b2248bcobrazek.png
Zalando 8020 Kč / Sako Zara 1999 Kč

#4 Vypasované sako

I kratší saka se probojovala do top čtyřky trendy střihů. Jen je potřeba je vhodně zkombinovat. Zvolte k nim širší kalhoty do pasu. Výhodou je, že kratší sáčko a vysoký pas dokážou opticky prodloužit celou postavu.

bershka-699.jpgSako Bershka 699 Kč

Tři zásady, jak být v kostýmu trendy:

  • Místo polobotek nazujte značkové tenisky
  • Kostým kupujte v pastelových barvách
  • Kalhoty i sukně musí být zásadně do pasu

Čtěte také:

Reklama