Dnešním tématem jsme potěšili čtenářku vitulku. Důkazem toho je její, další moc krásně napsaný příspěvek, jehož obsahem je samozřejmě láska a osud :)

Přeji vám všem krásný den.
Dnešní téma mě velice potěšilo, a to hned z několika důvodů.

Už jako malá holka jsem věřila na osud a že ten pravý muž na mě někde opravdu čeká. Ale nikdy bych nevěřila, že se jako dospělá odhodlám jít přímo k osobě pověřené magií, ke kartářce.
Na střední škole mě potkala nešťastná událost, která ovlivnila mé myšlenky nejméně na dva roky. Zemřela mi nejlepší kamarádka a já se od té doby uvnitř bála, že mě stejný osud také čeká. Zemřít mladá, bez muže a bezdětná. Trvalo mi dlouho, než jsem se s její ztrátou vyrovnala.

Ale čas plynul, já odmaturovala, a šla jsem studovat vysokou školu. Přinejmenším do této doby bych na osud v partnerských vztazích vůbec nevěřila, až jednou, když jsem se učila na nepříjemnou a těžkou zkoušku, jsem se odhodlala odpovědět na inzerát ze seznamky na jednom rádiu. Prostě jsem to zkusila a řekla si, že už ani nebude aktuální. Zaujal mě, jak byl napsaný. Ne tak jako ostatní inzeráty, ale zajímavěji a přívětivě.

Neuběhly ani dvě hodiny, a onen neznámý kluk mi zavolal. S nedůvěrou jsem přijala hovor, ale obavy v minutě zmizely. Protože hlas měl příjemný a vydrželi jsme si povídat asi dvě hodiny. Byla jsem rázem omámená, nikdy jsme se neviděli a dokázali jsme si povídat o čemkoli. Moje srdce mi říkalo, to je ON. Nebudu to tedy déle protahovat. Už v jiných tématech jsem uvedla, že jsme se nakonec vzali a máme dvouletého syna. Sice jsou občas mráčky, ale vím, že hodnějšího, trpělivějšího a upřímnějšího muže pro život bych nikdy už nenašla. Takže ano, věřím, že jsme si byli souzeni.

Ještě bych ráda na závěr dodala. Vždy jsem se bála jít ke kartářce, říkala jsem si, co když mi řekne, že zítra zemřu a podobné tragédie. Ale loni jsem u jedné kosmetičky zahlédla dárkový poukaz na výklad karet. Nedalo mi to a jeden si koupila. Odolávala jsem dva měsíce, zda kartářce zavolat či nikoli. Nakonec jsem to udělala, zavolala a ke kartářce jela. A nelituji svého rozhodnutí. Protože mi řekla, že prý jsme si opravdu souzeni a budeme mít nadále harmonický vztah, žádný rozvod nebo rozchod mi nepředpověděla.

A čím mě manžel okouzlil? Asi nejspíš jiskrou v oku, protože pohled do jeho očí na první schůzce si pamatuji dodnes a poznám vždy, když mi neříká pravdu, a to je opravdu málokdy.

Čím jsem okouzlila já jeho jsem se do dnešního dne nedověděla, třeba mi to jednou poví :) a pak to napíšu i já vám. Ale určitě nikdy nepřestanu věřit na magii a ke kartářce se hodlám vypravit i v budoucnu.

vitulka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Tak to musel být osud, poněvadž lásky na inzerát vyjdou málokdy.
Já na osudové setkání věřím taky, ovšem kartářky si vybírám důkladně. Těch dobrých je opravdu málo.
Ať máte šťastnou ruku při výběru a také láska ať vám vydrží navždy...
Moc hezký příspěvek
Děkuji
Saša

Téma dnešního dne: Láska čarovná

  • Věříte na osud v partnerských vztazích?
  • Věříte, že jste si byli s tím svým souzeni?
  • Přečtete si občas partnerské horoskopy, zda se k sobě hodíte či nikoliv?
  • Byla jste někdy u kartářky radit se o stavu budoucí (přítomné) lásky?
  • Věříte na kouzla a čáry, nebo na svoji vlastní intuici?
  • Čím jste toho svého očarovala?
  • A on vás?

K tomuto láskyplnému tématu pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Těším se na vaše veselé i vážné příspěvky :)
Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: knihou spisovatelky Kathryn Taylor: Barvy lásky, očními stíny a vzorkem parfému Emanuel Ungaro (když vám bude vonět, partner koupí celý )).

darekkk

Reklama