Také vás láká jízda v krásném autě se staženou střechou, s větrem ve vlasech a s oblíbenou muzikou, která se line z reproduktorů!
Pak věřte, že tím vozem je Ford Streetka !

Léto je v plném proudu, veselé prázdniny se nenápadně lámou do druhé poloviny, a tak se snažíme si teplé dny užívat co nejvíce. Když jsme v redakci dostali nabídku na vyzkoušení nového Fordu Streetka, neváhali jsme ani minutku.

Jaký je Ford Streetka ?

· Je to auto, za kterým se každý otočí. Je to image - doplněk řidiče, je živý, rychlý, bezpečný a pohodlný….

· Filosofie Streetka rozhodně ladí s charakterem Ka, které se za svůj život stalo designérskou ikonou. Streetka je také dalším důkazem skutečnosti, že se Ford během své pětileté transformační strategie rozhodl rovněž rozšířit řady vozů odvozených ze základních modelů, které sice nedělají největší prodeje, ale jsou důležité pro image automobilky.

· Streetka nabízí zážitek z jízdy s otevřenou střechou v žádoucím, stylovém, moderním a vysoce kvalitním roadsteru. Jeho úžasný vzhled zůstal stejný jako u konceptu na turínské Motor Show v roce 2000 a je určitě skvěle sladěn s výkonem nového motoru Duratec 1,6 l o výkonu 95 koní a výbornou jízdní dynamikou.

· V interiéru tohoto vozu převládá, pro dosažení co největší elegance, hlavně černá barva. Přístrojová deska a čalounění dveří mají šedé doplňky. Přístroje jsou v černé barvě s bílými písmeny. Na palubce jsou umístěny velmi elegantní hodiny.

V příštím článku se dozvíte, jak se nám ve Fordu Streetka jezdilo a kde všude jsme s ním byli.  

          
Reklama