muz

Český vítěz Muž roku Jan Hájek odletěl na mezinárodní soutěž Manhunt International na Taiwan, kde poprvé bude zastoupena Česká republika. Adam Barabáš a Jan Pochobradský odletěli do Indonésie. Budou se tam ucházet o titul Mister International.

„Velmi se těším, je to nová zkušenost a takhle daleko jsem nikdy neletěl,“ svěřil se Hájek, který byl před odletem hodně nervózní jestli má vše co sebou potřebuje. „S oblékáním mi pomohl Dušan Chrástek, což je velký odborník a vybral mi v Dieselu oblečení na finále a večerní oblečení budu mít od Pietro Filipi. Na finále jsem se nijak zvlášť nepřipravoval, chci okouzlit svým šarmem,“ směje se Hájek.

hajek

Poprvé letěl takhle daleko i Jan Pochobradský, vítěz Mister International z České republiky. Doprovázet ho bude slovenský Muž roku a vítěz Mister International Adam Barabáš. Oba budou v Indonésii v Jakartě bojovat o titul Mister International. „Vezu si národní kroj z muzea, doufám, že mi přinese štěstí, protože rád bych uspěl,“řekl Jan Pochobradský. Adam Barabáš si svou garderobu veze od předního slovenského návrháře Andreje Baráníka.

Odlet obou mužů ale provázela řada komplikací. Málem ani neodletěli kvůli sopce Merapi, která trápí Indonésii. Pár dnů před odletem navíc dostal Adam Brabáš reakci na očkování a musel být převezen do nemocnice, proto do poslední chvíle nebylo jasné, zda odletí. „Ano, měl jsem vyrážku, teplotu a nemohl jsem dýchat, dávali mi injekce a dostal jsem léky preventivně na žlutou zimnici,“ svěřil se Adam, favorit herečky Gabiky Dzuríková.

„Muži roku tento týden navštíví Bali, čeká je náročný program a většinou budou vstávat v 6 hodin ráno,“ uvedl pořadatel Muže roku David Novotný. „Já osobně tam také poletím podpořit je,“ dodal.

Vítězové budou poprvé reprezentovat Českou a Slovenskou republiku. Celkem se účastní 65 vítězů národních kol z celého světa. O Adama Barabáše i Jana Pochobradského se zajímá dokonce indonéský tisk, který je označil do první patnáctky soutěže. Finále se uskuteční 20. listopadu.

Rozhovory s finalisty Muže roku si můžete přečíst zde:

 

Reklama