Tak nám zase skončila jedna soutěž, ve které jste mohli předvést své tvůrčí schopnosti a vyznat se ze své lásky ke svému čtyřnohému, chlupatému kamarádovi.

O to totiž především šlo v soutěžním kvízu s Friskies.

A  vy jste – jako ostatně vždy – nezklamali. Povídání o pejscích a kočičkách ve vašem podání se sešlo opravdu hodně. Všechna byla milá a vyzařovala z nich opravdová náklonnost k vašim miláčkům. Někteří soutěžící navíc poslali i fotografie svých mazlíčků, na které se můžete podívat ZDE .

Vybrat z toho množství vašich dílek vítěznou dvacítku, nebylo opravdu jednoduché.

A kdo se může těšit na výhru v podobě zdravého mlsání pro svého pejska či kočičku od firmy Friskies?

 

Zde jsou výherci:

 

Pejsci:

elsie

Adi
Ivah
JitkaM

klouzkova

Laila
Lokna

monca13

silvousek

Suntel

 

Ukázka jednoho z textů:

 

Lokna
Ten náš pes je vlastně fena, vrtošivá - zkrátka žena. Nejvíce ji baví spaní, potom chodí za svou paní. Každou chvíli také hledá, zda nezbylo od oběda. Jídla nemá nikdy dosti, kvapem spěje k otylosti. Ze všeho dá přednost masu, vůbec nedbá na svou krásu. Dostane-li rohlík pouze, řekne si, že přijde nouze. Než nastane doba nová, tuto zásobu si schová. Potom na tváři té krásky starostmi se tvoří vrásky. Kampak schovat tuto věc, aby nenašel ji vetřelec? Je však přátelská a milá, v tom je její velká síla. Vždy, když vrátíme se domů, ocáskem nám vrtí k tomu.

 

 

Kočičky:

April
danelka
imma
Irena T.

markri

Nella

otazník
Saturninka
Tašina

zolinda

 

Ukázka textu:

 

Irena T.
My máme kočičky 3, jsou to nalezenci ve věku 4, 3 a 2 roky. Ač jsou to kočky obyčejné, ony si to o sobě nemyslí. Rády se vyvalují doma, hrají si na babu a v zimě pozorují sýkorky za oknem. Jazýčky mají velmi mlsné, konzervičky nesmíme moc často opakovat, chtějí stále pestrou stravu. Zrovna tento týden dostaly paštičky Gourmet Gold a mohly se zbláznit. Nejraději by je jedly ve velkém. Jsou to naše princezny a bez nich bychom už nemohli být !!!

 

Všem domácím mazlíčkům srdečně gratulujeme k chutné výhře a hlavně k tomu, že mají ve svých páníčcích a paničkách opravdové kamarády, kterým nebylo líto času ani námahy a s chutí se pustili do tvořivého psaní.

 

 

 

 


 

Reklama