Milá bokul, děkujeme Ti za krásnou úvahu, oceňujeme tvůj smyl pro psaní a jsme rádi, že se Ti u nás líbí ;o)

 

Kufřík plný kosmetiky je Tvůj!

 

 

                                                                                                                                Redakce

 

 

 

Při slovu úvaha se mi do paměti vybavuje škola a povinnost psát do hodin češtiny nějakou slohovou práci. Když se zamyslím o trochu více, pak se mi vybaví moje poslední povinná úvaha - a to maturitní. Její výsledek byl pro mne dost nečekaný. A proč odbočuji hned na začátku od zadání? Zas tak úplně neodbočuji - tehdy jsem dostala jedničku a byla jsem na ni patřičně hrdá. Stejně tak bych ženě-in dala za její působení na českém internetu jedničku a jsem moc a moc hrdá na to, že jsem ji díky reklamě na lahvi Poděbradky objevila a odvážila se sem zajít podívat.


Celou moji úvahu by možná stačilo pojmout jako těch několik slov v prvním odstavci, ale mohlo by to vyznít, jako že jsem skoupá na slovo, a to přeci nejsem. Server žena-in vytvořila na internetu zajímavé místo, kde se schází během pracovní doby ženy (dost možná i muži) s ženami, které momentálně vychovávají při rodinné dovolené dítě nebo zrovna hledají práci.

 

Setkávají se v diskusních fórech, během piškvorkových či "lodních" turnajů a je jim zde pohodově, protože jsou zde z vlastní vůle. Občas je redakce motivuje k tomu, aby tu byly nonstop a měly tak větší šanci vyhrát nějakou tu korunku do domácího rozpočtu nebo na nadstandardní dárek. A pokud jsou zaregistrované členky méně náročné, tak jednou za čas vyplní soutěžní otázky a bojují o krásné dárky.


Člověk, který nemá soutěživého ducha a stále si jen stěžuje na to, že má málo času by si řekl, že tu pro něj nic není. Ale myslím si, že opak je pravdou. Je tu pohodový klid, příjemná atmosféra a hlavně spousta spřízněných duší.
V neposlední řadě má člověk k dispozici spoustu zajímavých článků, které ho mnohdy unesou do hřejivých dálek a nebo jej naopak seznámí s trápením druhých.


Ne že by mi docházela slova, ale blíží se čas poslední možnosti odeslání a musím také dělat něco jiného, než "dělat, že dělám", a tak v případě, že by toto mé krátké dílko někdy někdo ze zdejších žen-in spatřil, jistě si domyslí spoustu dalších věcí, bez kterých by náš život byl chudší.

Ženo-in! Drž se - MÁME TĚ RÁDI!

Reklama