Díky společnosti Pharma Agency, která přináší na náš trh probiotika Dophilus www.dophilus.cz nebo www.probiotika.cz, jste formou soutěže mohli navštívit Penzion Level www.penzionlevel.cz.

Výherkyně si vyjely do v samého srdce Krkonoš, do Pece pod Sněžkou. Útulný penzion, který se ve spolupráci s námi vítězkám otevřel, disponuje kapacitou lůžek pro dvacet osob ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Poloha penzionu Level je v zimních měsících ideální pro lyžaře, díky pouhých pět minut vzdálenému lyžařskému areálu Ski Pec. V letním období je výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku a pro ty méně zdatné přímo nabádá k dlouhým procházkám.

Pokud jste po celodenním lyžování unavení a odpoledne chcete trochu odpočívat nebo jen tak trávit volné chvíle v penzionu, můžete využít společenské místnosti s TV a radiem, kulečníkem, dětmi tolik oblíbenými šipkami nebo stolní kopanou. K dokonalému uvolnění a relaxu vám dopomůže sauna.

„Pobyt jsme měli se snídaní a k dispozici byla i vybavená kuchyňka,“ říká jedna z vítězek. My jen doplníme, že restaurace, jejíž služby bylo možno rovněž využít, se nachází v těsném sousedství penzionu.

A jak se vám pobyt líbil?

„První dojem byl příjemný. Byli jsme velmi mile překvapeni útulností penzionu. Služby byly na dobré úrovni – penzion byl čistý a nic nám nechybělo.

Penzion je v blízkosti lyžařských sjezdovek, takže lyžaři si zde určitě užili. My sice nelyžujeme, ale v okolí je i mnoho jiných možností ke sportovnímu vyžití – pěší turistika, plavání a podobně.

Vyrazili jsme lanovkou na Sněžku, kterou jsme chtěli sejít pěšky, ale jelikož bylo hodně sněhu, raději jsme se svezli i zpět,“ popsala své dojmy vítězka inhumana.

Personál se vám také líbil

„Setkali jsme jen s příjemnými a sympatickými lidmi, například správce penzionu pan Drobil. Sportovní vyžití v místě pobytu bylo nadmíru dostačující, využili jsme lyžařskou školičku,“ vyjádřila se čtenářka Kristulka.

Jsme rádi, že vám výhra přišla vhod

„Hotel na první pohled vypadá velmi pěkně. Správce i paní starající se o snídani byli velmi příjemní a vstřícní. Ceny za použití sauny byly nízké. Myslíme si, že i pobyt ve skupině by byl příjemný, jelikož je k dispozici velká společenská místnost. Umístění penzionu je ideální,“ říká k pobytu závěrem cestovatelka esterka84.

Jsme velice rádi, že jsme se vám, milé čtenářky, trefili do vkusu, že s námi budete i nadále soutěžit a že vám budeme moci spolu s našimi partnery zprostředkovat ještě mnoho dalších zajímavých zážitků.

Chcete vidět, jak si naše výherkyně v Penzionu Level užívaly? Podívejte se na fotogalerii ZDE

Na další soutěž se společností PharmaAgency www.probiotika.cz o příjemný pobyt v Penzionu Level www.level.cz  či na novinky, které vám tento penzion chystá, se můžete těšit na přelomu května a června.

Reklama