Dne 6. ledna byla vítězce soutěže Templářský poklad pro každého, Radmile Panochové, předána hlavní výhra - dobrodružný zájezd po stopách templářů v hodnotě 50 000 Kč! Vítězka se vydá i se svým partnerem na cestu do Izraele, tehdejšího působiště templářských rytířů.

Výherní poukaz

Templářské sklepy Čejkovice v létě připravily pro své věrné spotřebitele soutěž s názvem Templářský poklad pro každého. Hlavní cenou v soutěži byl zájezd pro dvě osoby po stopách templářů v hodnotě 50 000 Kč! Podmínkou pro získání hlavní ceny byla nejpřesnější odpověď na soutěžní otázku: „Kolik osob se zúčastní prohlídky templářských sklepů v období trvání soutěže, tedy od 1. 5. 2011 do 31. 8. 2011?“. Přesný počet návštěvníků historických sklepení odhadla Radmila Panochová. Na začátku roku 2012 se vydá spolu se svým partnerem na dobrodružnou cestu do Izraele, tehdejšího působiště templářských rytířů.

„Byla jsem překvapená, když mě kontaktovali z Templářských sklepů a oznámili mi, že jsem vyhrála zájezd v hodnotě 50 000 Kč. Nemohla jsem tomu uvěřit, myslela jsem si, že si ze mě někdo utahuje. Měla jsem obrovskou radost,“ říká Radmila Panochová. Dne 6. ledna jí byl zástupci Templářských sklepů, Pavlem Pastorkem a Lukášem Lukášem, předán výherní poukaz.

Předání výherního poukazu: Radmila Panochová (vítězka) a Ing. Pavel Pastorek (generální ředitel TSČ)

Soutěž Templářský poklad pro každého probíhala od 1. května do 31. srpna 2011. Účastníci mohli vyhrát hned několikrát. Každý, kdo si zakoupil 3 láhve templářského vína a zaregistroval se, získal poukaz na prohlídku historických templářských sklepení* spojenou s degustací. Každý dvacátý registrovaný pak dostal dárkové balení 2 láhví vína a knihy o templářských rytířích. Nakonec hlavní výhrou pro jediného soutěžícího byla dobrodružná cesta do míst, kde ve středověku působili templáři. Akce byla velice úspěšná, účastnilo se jí přibližně 2300 soutěžících.

Předání výherního poukazu (zleva): Mgr. Lukáš Lukáš (obchodní a marketingový ředitel TSČ), Radmila Panochová (vítězka), Michal Vrbický (partner vítězky), Ing. Pavel Pastorek (generální ředitel TSČ)

* Rozsáhlé vinné sklepy byly vybudovány templáři spolu s  tvrzí v Čejkovicích začátkem 13. století. Tyto historické sklepy jsou dosud využívány a aktuálně pojímají úctyhodných 350 000 litrů vín v dubových a barikových sudech. Dominantou sklepů je největší dosud používaný sud v ČR (obsah 20 250 l) vyrobený z tatranského dubu.

Reklama