Po čtrnáct týdnů jste se mohly posílat své hlasy do redakčních duelů, v nichž proti sobě stály české – a československé seriály a reality show. Vítězem se stal výpravný seriál, mapující uplynulých 40 let české historie očima obyčejné české rodiny, s příznačným názvem: Vyprávěj.

V posledním, předchozím čtrnáctém redakčním duelu porazil seriál České televize Vyprávěj také nově nasazený seriál z prostředí pražské záchranné služby: Sanitka, a to v poměru 58,1 : 41,9.

V předešlých duelech porazil i televizní ságu: Cesty domů, oblíbený seriál s prostředí fotbalového klubu: Okresní přebor, a dokonce i do té doby zdánlivě neporazitelné Četnické humoresky.
Je vidět, že historie Československa – a České republiky vás zajímá a rády jste si ji tímto opravdu podařeným seriálem připomenuly.
S úsměvem, s nostalgií, ale i se zaťatými pěstmi.

Ale každá doba přináší něco a v každé době se odehrávají zdánlivě obyčejné věci zdánlivě obyčejným rodinám. Stejně jako rodině Dvořákových, která je hlavním aktérem celého příběhu.

vyprrrrrrrrr

Vítěze tedy máme: retro seriál Vyprávěj.

A z něj vám i položíme tři soutěžní otázky.

Ty čtenářky, které odpoví správně, budou zařazeny do konečného slosování a jedna z vás pak bude přítomna rozhovoru s jedním z hlavních aktérů tohoto seriálu (sama se bude moci vžít do role redaktorky a položit mu pár otázek) a kromě toho se také podívá do zákulisí natáčení seriálu.

  • Soutěž potrvá ode dneška 30. 12. 2013 od 7.30 hod. až do 13. ledna 2014 do 8.00 hod.
  • 14. ledna v dopoledních novinkách se pak dozvíte jméno výherkyně, se kterou se společně domluvíme na termínu, který jí bude nejlépe vyhovovat jak k rozhovoru, tak k návštěvě interiérů.  

 SOUTĚŽNÍ OTÁZKY
Odpovídejte pouze do odpovědního boxu
ZDE KLIKNI

použité foto: www.ceskatelevize.cz

Reklama