Zpěvák Pavel Vítek (45) a producent Janis Sidovský (40) byli jednou z prvních dvojic, které v Česku uzavřely registrované partnerství. A zdá se, že udělali správný krok.

„Náš vztah zraje jako víno, rozumíme si čím dál víc. I když jsme na sebe v posledních pár měsících neměli tolik času jako dříve, protože Janis se stal marketingovým ředitelem televize Barrandov a rozjezd nové televize velice prožíval, Vánoce i Nový rok jsme prožili v naprosté pohodě. A vůbec se máme výborně,“ pochvaluje si Pavel.

Fakt, že se jeho partner vrhl do víru televizního dění, ho nechává zcela v klidu.

„Janis se sice trochu změnil, stal se více autoritativním, ale myslím, že to je jenom ku prospěchu. Samozřejmě, že si spolu povídáme o práci, ale navzájem tolerujeme své názory,“ konstatuje Pavel Vitek spokojeně.

Zpěvák také doufá, že po náročném televizním startu se vše uklidní a věci se brzy opět dostanou do zaběhnutých kolejí. Pavel s Janisem si původně plánovali, že blížící se svátek svatého Valentýna oslaví malou společnou dovolenou.

„Janis doufal, že se vypravíme na karneval do Benátek a pořádně si tam užijeme a odpočineme. Atmosféru karnevalu oba milujeme. Bohužel z toho sešlo. Dostal jsem velice zajímavé pracovní nabídky, jednu i ze Slovenska, kterou jsem nemohl odmítnout. Takže jsme se dohodli, že na karneval pojedeme do Benátek až příští rok. Má to jednu skvělou výhodu, budeme se dvanáct měsíců mít na co těšit,“ raduje se Pavel Vítek.

Pánové, Žena-in přeje, ať vám to vydrží, a posílá písničku:

Reklama