Jak říká Willy Bogner, nic necharakterizuje  osobnost více, než její vůně. Parfémy Bogner - nadčasové a čisté, moderní a elegantní – inspirují jedince po celém světě a díky svým rafinovanému designu jsou také krásné na pohled.

Bogner

Německá značka BOGNER, jež se pyšní mnohými prvenstvími ve světě módy i sportu, se během let stala synonymem Sport Couture - funkčnosti, kvality a inspirativního luxusu. Značka, známá především nadčasovou sportovní módou, byla založena roku 1932 v Mnichově olympijským vítězem Willy Bognerem a jeho ženou Marií. Původně ryze sportovní oblečení se během doby vyvinulo v několik samostatných linií – Sonia Bogner, Bogner Man, Bogner Woman, Bogner Sport, Bogner Fire & Ice. Mimo to dnes značka nabízí širokou škálu doplňků zahrnujících hodinky, tašky, obuv, Helmy, brýle a parfémy.

Design oblíbených vůní Bogner for Man a Bogner for Women nepostrádá smysl pro čistotu a flakony , jež jsou formovány do tvaru B, dobře padnou do ruky. Jemný růžový tón dámského flakonu zachycuje úsvit, pánský flakon je vyveden v chladné ledově modré. Platinový matný vzhled uzávěrů ztělesňuje jednoduchou rafinovanost.

BognerHlavní složky této vůně jsou mandarinka, černý rybíz a jablko, které reprezentují ovocnou jemnost a lehkost. Ylan-ylang a hyacint dodává květinovou složku, díky které se vůně stává plná svěžesti a moderní elegance. Vetiver, cedrové dřevo, santalové dřevo a jantar dodávají této skladbě smyslný ženský charakter.

CENY:

100 ml – 1.790 Kč

50 ml – 1.301 Kč

30 ml – 990 Kč

Hlavní složkou vůně BognerBogner for Man je mandarinka a citron, vyjadřující čerstvost a výrazný růžový pepř, rozmarýn a pelyněk, které pronikají do aromatického srdce z anýzu, tymiánu a bazalky. Teplý a hluboký základ kombinuje cedrové dřevo, vanilku, jantar a tonka boby, složení, které propůjčuje této tvorbě jeho mužský charakter.

CENY:

100 ml – 1.790 Kč

50 ml – 1.301 Kč

30 ml – 990 Kč

Reklama