Originální spojení jemnosti mléčné čokolády s bohatou chutí a zdraví prospěšných vlastností čokolády hořké. Unikátní chuť a vzrušující kombinace ingrediencí, jež Vám přinesou chuťový zážitek, který jste vždy hledali… Sen se stal skutečností. Přichází ORION TMAVÁ, zcela nová generace prémiových tabulkových čokolád, které potěší milovníky jak mléčné, tak i hořké čokolády.

ORION TMAVÁ představuje spojení toho nejlepšího z hořké a mléčné čokolády, navíc s obsahem zdraví prospěšných antioxidantů – polyfenolů. Pokud tedy rádi mlsáte, teď můžete zdravěji. Kakaové boby, a tedy i kakao obsažené v hořké čokoládě, jsou přírodním a bohatým zdrojem antioxidantů. Ty svým účinkem pomáhají chránit naše tělo před působením volných radikálů a poškozováním buněk, které mohou vést až k chorobám, jako jsou srdeční onemocnění nebo ateroskleróza. Dostatečný přísun antioxidantů v naší stravě nám zajišťuje lepší ochranu před zmiňovanými chorobami a pomáhá také zpomalit proces stárnutí organismu. Pozitivně působí i při zvládání stresu. Jedním ze zdrojů antioxidantů může být právě ORION TMAVÁ.

Nový segment čokolády ORION TMAVÁ tvoří tři varianty, ze kterých si vybere každý:

ORION TMAVÁ s kousky kakaových bobů - kousky pražených
a karamelizovaných kakaových bobů, které obsahují ještě více antioxidantů než samotná čokoláda a báječně křupou v ústech.

ORION TMAVÁ s kousky ostružin – ostružiny jsou dalším přírodním zdrojem antioxidantů a zároveň výborně chutnají.

ORION TMAVÁ – extra krémovou čokoládu si vychutnáte v její nejčistší podobě.

Tabulkové čokolády ORION TMAVÁ naleznete v obchodech již nyní. Doporučená maloobchodní cena je 29,90 Kč.

Chcete vyhrát čokoládu? Chcete vyhrát super čokoládové zábaly v pražském relaxačním centru? Pak se zapojte do soutěže!