Když se chceš dozvědět něco o ženě, podívej se jí do skříně… Když tak nahlédnu do té své, napadne mě jediné - zmatek, chaos a mnoho tváří. Takhle nějak bych se podle „moudra“ výše mohla charakterizovat. Spousta střihů, materiálů, barev, vzorů a hlavně stylů, to je můj šatník. A nyní do něj přibylo pár nových kousků, jaké to jsou?

Před pár lety bych se mohla představit takto: „Ahoj, jsem Markéta a jsem shoppaholička“. Nakupování pro mě bylo vášní. Nekoukala jsem po cenách a jen brala věci, co jsem „hrozně nutně potřebovala“. Není tak divu, že mám jeden kousek klidně v několika barvách. To, že jsem užila jen minimum hadříků, je nejspíš všem jasné. Nyní už jsem trochu zmoudřela :-). Ráda zajdu po obchodech, sem tam si něco slušivého pořídím, ale už to není můj koníček číslo jedna. Je to možná i tím, že jsem si stihla naplnit šatník tak, že by mi leckterý fashion butik mohl závidět. Mám tak pocit, že mi nic z módních kousků nechybí a nemusím zbytečně utrácet.

Co jsem pořídila za poslední dobu? Jsou to především pohodlné věci, jelikož šatičková holka nejsem. Elegantně oblečené ženy se mi líbí a několik svršků i vlastním, ale přeci jen preferuji věci, ve kterých se cítím volná a svá.

sd

sdLehká saténová bunda mě uchvátila na první dobrou. Dlouho jsem si říkala, že něco takového by se mi hodilo (zase ta klasická nákupní věta :-)). Je to praktické a trendy. Lehký materiál je prodyšný, ale zároveň vás ochrání před chladem, který ráno panuje. Navíc se mi líbí její potisk a výrazné barvy. Na mě sice nezvyklé, jelikož nejraději chodím v černé, ale proč ne? Léto přeje divokým kreacím.
Orsay, 1199 Kč

 

 

sdObyčejné černé tílko se hodí ke všemu a využijete ho celoročně. Já zvolila volný střih, který je v tropických dnech naprosto ideální. Osobně fandím špagetovým ramínkům, která se opět hlásí o své slovo. Jen si dovolím upozornit na jednu věc. Pokud zvolíte obdobný top, nikdy pod něj neoblékejte podprsenku! Maximálně tu bez ramínek. Ramínka, i ty rádoby neviditelná (která všichni vidí), vážně nepůsobí pěkně ani sexy, jak si někdo může myslet.
Mango, cca 300 Kč


dsds
Na tyto šortky jsem narazila cestou z práce. Přesně můj styl. Volné, tudíž pohodlné, a příjemný materiál. Po opravdu hodně dlouhé době jsem si něco koupila v tomto druhu butiku. Musím říct, že nelituju. Jak se říká, za málo peněz hodně muziky.
Vietnamský obchod ve Spálené ulici, 149 Kč

dsMůj názor je, že každá žena by měla mít kvalitní a především dobře padnoucí prádlo.  To totiž s vaším sebevědomím udělá učiněné zázraky. Já sice podprsenky moc nenosím, výhoda malých prsou, ale když už, tak preferuji nevyztužený trojúhelníkový střih. Tyto podprsenky jsou velmi hezké a příjemné. Navíc vypadají skvěle, pokud vám náhodou „vykouknou“ pod tričkem či topem.  
Oxalis, cca 1000 Kč

 

 

dsdf

Tepláky - můj snad nejoblíbenější kousek vůbec. Patřím k těm ženám, které je nosí klidně i do města. Cítím se v nich naprosto skvěle. Dlouho jsem hledala nějaké „stylovky“, až jsem narazila na tyto. Jsou sice z pánského oddělení, ale mně to nevadí. Zaujaly mě díry, které v nich jsou, a kvalitní materiál. Je tedy fakt, že když je prvně viděli moji drazí rodiče, jen kroutili hlavou. Nechápali, že si koupím roztrhané tepláky :-). Já jsem z nich ovšem nadšená.
Zara man, 899 Kč

dsPlavky, nezbytná módní součást léta. Každoročně sleduji plavkové trendy a letos je to paráda (jaké plavky vám budou slušet, si můžete přečíst ZDE). Já ovšem zůstávám věrná jedné značce. Nosím ji již několik let a vím, že vydrží. Hlavně, pro nás, co zrovna nemáme odzbrojující hrudník, mají velmi šikovné horní díly. Ty vám vykouzlí  takový dekolt, až tomu sama nebudete věřit. Letos jsem zvolila na mě celkem divočinu. I u plavek totiž preferuji jednobarevnost. Ovšem milá slečna prodavačka mě přesvědčila o tom, že tyhle mi prý opravdu velmi sluší. Co vám budu povídat, už se těším, až se v nich budu promenádovat po pláži :-).
Calzedonia, cca 2000 Kč

Čtěte také:

Reklama