Pusťte se do tvoření!

LEGO® VIDIYO™ vám dává možnost ukázat svůj talent. Stačí si stáhnout aplikaci zdarma, naskenovat LEGO postavy a vdechnout jim život pomocí rozšířené reality. Vyberte si píseň od oblíbeného interpreta a přidejte parádní efekty prostřednictvím BeatBitů. Pak své video sdílejte v aplikaci a předveďte všem své mistrovské dílo!


MIXUJTE A MÍCHEJTE HUDEBNÍ ŽÁNRY

CUKROVÝ POP
Mermaid miluje zmrzku, cukrový pop a brnkání na svou líbeznou kytaru! Cukrový pop hrají sladké zpěvačky a delikátní tanečníci v dalekých zemích, kde na stromech rostou bonbóny. Umělci baví své cukrovinky pojídající publikum velkými hudebními a divadelními představeními inspirovanými jejich oblíbenými dezerty. Můžete si vychutnat sledování baletu formou bufetu, bonboniéru roztleskávaček, a dokonce i saxofonové sólo na zmrzku. Koncerty jsou plné speciálních efektů, jako jsou déšť dortíků, popcornové konfety a tanečníci na kolotoči ze sladkostí.


PIRÁTSKÝ PUNK
Rebel Punk Pirate je nejslavnější hudebník sedmi moří. Proslavil se bláznivou hrou na kytaru vyrobenou z kotvy! Pirátský punk je hudební žánr pro všechny rebely, který se zrodil v tajuplném Čírovém zálivu. Hrají jej ostřílení piráti, mořské panny a další mořští tvorové, kteří neuznávají suchozemská pravidla – nástroje a módní oblečení kradou z vraků lodí. Divocí fanoušci často svým oblíbeným písním vzdávají hold střelbou z kanónů a celý koncert prozpívají s kapelou – někdy tak nahlas, že kapelu ani není slyšet. Mezi oblíbené taneční pohyby patří „šerm s dřevěnýma nohama“ a „žraločí surf“. Můžete si je vychutnat na některém z tajných podvodních koncertů, na které musíte najít „pozvánku v láhvi“.


MIMOZEMSKÁ TANEČNÍ HUDBA
DJ Alien, který je slavný po celé galaxii, miluje mimozemskou taneční hudbu a ve svém klubu Cosmix hraje nadpozemské DJ skladby! ETDM, což je zkratka pro mimozemskou taneční hudbu (Extraterrestrial Dance Music), navázala první kontakt s naší planetou před pár lety a od té doby se na hudební scéně těší velké oblibě. Mezi nejslavnější hvězdy tohoto žánru patří například Slime Singer známý pro neobvyklé syntezátorové zvuky, taneční skupina Rave Aliens, předvádějící gravitaci popírající kreace se svítícími tyčinkami, a slavný DJ Alien, jehož podivný Wubstep fascinuje davy trsající v klubu Cosmix. Koncerty ETDM se vyznačují působivými vizuálními efekty, jako jsou hologramy a superrychlé lasery, a pokud budete mít štěstí, možná zapnou i mutovací paprsek – a pak teprve začne ta pravá party.


TROPICON
Party Llama vládne všem večírkům. Miluje tropické rytmy a jeho sestavy na kolečkových bruslích s rumba koulemi jsou hřebem každého vystoupení! Tropicon zachycuje divoké rytmy resortu Eldoradio. Je to hudba, která ztělesňuje pohodu na slunci s přáteli. Každým průvodem, ve všech džunglích a na všech plážích se linou zvuky samby, reggaetonu a ocelových bubnů. Party Llama, DJ Cheetah a tanečníci plameňáci vystupují pro lidi, kteří se přijeli pobavit na dovolenou – tedy natřít se neonovou barvou, házet si nafukovacími balony a pozorovat tanečníky capoeiry.


K-PAWP
Unicorn DJ je aktuálně nejslavnější jméno K-Pawpu. Každý koncert rozzáří svými třpytivými DJ sety! K-Pawp je největším hudebním trendem dneška. Město Sigapaw se stalo domovem nejroztomilejších, nejparádnějších a nejumňoukanějších zvířecích skupin. Milované hvězdy, jako jsou zajíčci, kočky, a dokonce i jednorožci, zaplňují obrovské koncertní haly a jejich fandové je doslova zbožňují. Jejich vystoupení jsou známá pro epické efekty, kde diamanty, déšť třpytek a obří duhové hrady na obláčcích nejsou nic neobvyklého.


ROBO HIPHOP
Robot Break-dancer je hiphopovou legendou, neboť vynalezl některé z nejvíce technicky náročných tanečních pohybů vůbec! Robo HipHop vznikl v ulicích Beatbox City. Tam se scházeli rapující roboti, mixující kyborgové a taneční drony, aby předvedli své nejnovější taneční pohyby. Tito vynalézaví mistři této robo-taneční techniky se dokáží naprogramovat tak, aby předváděli kreace, jaké si jiní ani nedokáží představit. Ti nejlepší tanečníci jsou tak slavní, že si kupují různá vylepšení, jako jsou digitální hledí, paže navíc, zabudované reproduktory a pozlacení.


Sběratelské krabičky Bandmate obsahují minifigurku Bandmatea (neboli člena kapely), 2 náhodné dílky BeatBitů, 1 unikátní BeatBit, 1 doplněk a pódium z kostek s plochou pro 3 BeatBity se speciálními efekty. A navíc také návod a sběratelský letáček.

NASBÍREJTE PŘES 100 BEATBITŮ SE SPECIÁLNÍMI EFEKTY

Od osobitých zvukových efektů až po nová pozadí nebo kostýmy – BeatBity vám otevřou zcela nový svět plný kreativity. Naskenujte dílky a získejte v aplikaci přístup k parádním efektům.

  • Černé BeatBity přinášejí skvělé video efekty jako déšť třpytek nebo barevné efekty.
  • Růžové BeatBity jsou o stylu. Dejte svým postavám nový kostým a sledujte, co se stane!
  • Akvamarínové BeatBity přidávají do vašich písní zvukové efekty.
  • Oranžové BeatBity vás rozesmějí zábavnými efekty, které můžete přidat do videa.
  • Žluté BeatBity naučí vaši minifigurku ty nejlepší taneční pohyby.
  • Zelené BeatBity vaše video posunou o úroveň výš změnou scenérie a pozadí.

DÍKY SPOJENÍ INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE S LEGO SYSTEM IN PLAY A PESTRÉ MULTIŽÁNROVÉ HUDEBNÍ NABÍDCE JE LEGO VIDIYO JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOSTÍ PRO KREATIVNÍ SEBEREALIZACI. MALÍ TVOŘITELÉ SE RÁZEM STÁVAJÍ STRŮJCI SVÉ VLASTNÍ HUDEBNÍ PRODUKCE A MOHOU TAK ROZŠÍŘIT SVÉ OBZORY VE SVĚTĚ HUDBY SKRZE POZITIVNÍ A BEZPEČNOU SOCIÁLNÍ ZKUŠENOST, KTEROU LEGO VIDIYO NABÍZÍ.

LEGO VIDIYO je určeno pro milovníky tvořivého hraní a hudby ve věku 7–13 let a otevírá jim zcela novou realitu, kde mohou popustit uzdu své fantazii a volně experimentovat v bezpečném světě hry a hudby.

Aplikace LEGO VIDIYO nabídne v rámci spolupráce s UMG kolem 30 singlů a hitparád ze světových žebříčků, ale i oblíbené klasiky. Hudební nabídka navíc bude postupně rozšiřována. Každá píseň je intuitivně kompatibilní se všemi BeatBity a vytváří tak perfektní rytmickou harmonii a kreativní zážitek z vlastní tvorby a audiovizuálních úprav.

Součástí aplikace VIDIYO je také možnost tvorby a úpravy vlastní kapely. Malí producenti mohou své kapele vybrat jméno, doplňky, oblečení, ale třeba i návrh obalu jejich nového alba. Pro uživatele jsou připravené různé výzvy a jejich plněním získávají body. Ty pak mohou využít k otevření dalších prvků a funkcí k ještě detailnějším úpravám svých kapel a jejich choreografií. Je to úplně poprvé, kdy si milovníci LEGO mohou navrhnout a upravit minifigurky LEGO tak precizně díky více než 1 400 odemykatelným prvkům, které jsou přístupné právě skrze plnění výzev a samotnou aktivní tvorbu v LEGO VIDIYO.

Více na LEGO.CZ

Reklama