Dobré ráno, milé ženy-in!

Přemýšlely jste někdy o tom, že dnešek je z hlediska včerejška vlastně zítřek? Mě občas napadá, v jakém čase vlastně víc žiju - jestli ve včerejšku, v zítřku nebo v dnešku. Význam má samozřejmě všechno - nebýt včerejška, nebyl by můj dnešek takový, jaký je, a nespěl by k zítřku, ale stejně...

A řekla bych, že převážně žiju dneškem. Ne že bych úplně neplánovala, to ne, diář mám obvykle dost nabitý, ale většinou prostě nemám čas na nějaké těšení se nebo děsení se :). Snažím se prostě dneska udělat maximum, občas si nadávám za včera (třeba právě teď - měla jsem jít spát dřív :)), ale v podstatě žiju hlavně dneska... I když minulost miluju - hlavně středověk - a občas si říkám, že jsem se narodila v blbé době. Ale pak si uvědomím, že to bych si asi říkala i v tom středověku, a radši mlčím :).

Co Vy, ženy in? Je Vaším časem spíš minulost, přítomnost nebo budoucnost? Co je Vám bližší? Chtěla byste v minulosti něco změnit? Do jaké epochy byste zavítala strojem času? Máte nějaké oblíbené příběhy o cestování časem? Láká Vás spíš budoucnost? Vaše nebo lidstva? Chtěla byste potkat návštěvníky z budoucnosti?

Podělte se o své názory a pohledy na redakce@zena-in a vyhrajte!

Reklama