Vypátrali jsme pro vás to, co možná nevíte o běžných věcech, a může se vám to mnohdy hodit. Například:

 

O zdravé cyklistice
Mužům otřesy a stlačování varlat zhoršují funkci erekce, ženám se zase snižuje pohlavní citlivost.

 

O psychiatrii

Na sklonku devatenáctého století využívali lékaři vibrátory jako medicínu. Kurýrovali jimi ženy trpící hysterií a neurózami.

   

O fraktuře penisu

V penisu nejsou žádné kosti, přesto může dojít k jeho zlomení. Bolestivé zranění je doprovázeno slyšitelnou ránou a má většinou trvalé následky.

 

O kondomu

První kondom, vynalezený italským anatomem Gabriello Fallopiem, byl světu představen v roce 1564. Šlo o plátěný pytlík obsahující minerální a organické soli. (To bylo asi žúžo.)

 

O Indech

Indičtí asketové si tradičně přivazují na penis pytlíky s kameny nebo jiným závažím s cílem jeho prodloužení na velikost vlastního chodidla. (To jako až k chodidlu?)

   

O mužských vousech
Při pravidelném sexu mužům rostou vousy mnohem rychleji. (Co se vám vybavilo? ZZ Top!)

 

O melounech

Obsahují vitamin C, beta-karoten a kyselinu askorbovou, kterou si lidský organismus nedokáže sám vytvořit. Působí proti srdečním a nádorovým onemocněním, zánětům kloubů, šedému zákalu, při stresových stavech, zpomalují degenerativní procesy v těle a výborné jsou jako součást pleťové masky.

Do ženy ne, ale do melounu vás vidět naučíme (zapomeňte na ťukání). Vezměte plod do obou rukou a dlaněmi pořádně stlačte. Ozve-li se vrzavý zvuk, pak berte, neboť se křehká, dobře vyzrálá dužina lehce odtrhává od slupky. Dalším vodítkem je vyschlá stopka stočená do kličky.

 

O perlách

Když nebudete perly nosit, ztratí lesk. Proč? Protože perla je produkt živého organismu a v podstatě stále žije. Potřebuje vaši energii, aby byla „zdravá“. Proto také v době vaší nemoci na vaší pokožce zmatní a ztratí lesk. (Vlastně se nakazí.)

Perly také léčí.

Použití perly v tomto případě funguje podobně jako u šumivé tablety. Perly se prostě rozpouštějí ve víně, a pak je lze s úspěchem vypít. V perlách je totiž hodně vismutu, což je prvek, jehož nedostatek v organismu může vyvolat vážné choroby a je složité ho do těla z potravy dostat. Perlový nápoj je známý již z Egypta.

  

O cibuli
Ochrání před srdečními záchvaty, reguluje cholesterol, snižuje krevní tlak, ředí krev, zrychluje krevní oběh a rozpouští sraženiny. Má afrodiziakální účinky (dřívější typickou svatební polévkou byla právě z tohoto důvodu cibulačka místo dnešní klasické knedlíčkové). (Polibek pak taky vzruší?)

Syrová cibule pak silně podporuje zažívání a pomáhá při nadýmání, zácpě a jaterních potížích. Povzbuzuje trávení a vstřebávání živin. Je báječným obkladem na vosí či včelí bodnutí. Strouhaná cibule je zase skvělým obkladem na omrzliny a šťáva z cibule zahubí bradavice a uleví při bolesti zubů nebo ucha.

 

O žampionech
Obsahují mnoho kyseliny listové a vitaminů skupiny B. Biotin podporuje tvorbu červených krvinek. Množství vitaminu B1 přispívá k dobré náladě. Vápník reguluje hospodaření s vodou. Fosfor je nezbytný pro kosti.

 

O Homeru Simpsonovi

Zaměstnání:
Jaderná elektrárna, sektor 7G.
69 Old Plumtree Blvd.
Tel: (305)-555-1374

Domov:
Homer J. Simpson
742 Evergreen Terrace
Springfield NT49007

Celé jméno: Homer Jay Simpson

  

Co nevíme ani my, ani vy…

Jak se jmenuje detektiv Colombo křestním jménem?

Jak vypadá jeho žena?

 

Co ale opravdu nevíte o inspiraci tvůrců seriálu Simpsonovi

 

 

A jestlipak vy víte, z čeho má panickou hrůzu ithyfalofobik?

 

Reklama