O tom, co cítí a vnímá, když napadne sníh, nám napsala čtenářka Kobližka. Je to krásný idylický popis... Pokochejte se taky!

Milá Kobližko, o těch vločkách jsem to taky nevěděla, jsem zase moudřejší. Moc Vám děkuju za příspěvek i fotky a přeju krásný den.


Nevím, jestli patřím k většině nebo menšině těch, co zimu mají rádi, nebo jim přinejmenším nevadí. Neprovozuju sice žádný sport, na hory nejezdím, ale když napadne sníh, nějak mě to nutí jít ven, podívat se na tu nádheru, pokochat se obalenými stromy a když vidím (nebo spíš nevidím) na obzoru, že obloha splývá s krajinou, ještě víc se zachumlám do šály a těším se pak do tepla. Někdy se mě ani nechce do toho čerstvého, panenského sněhu, kde ještě nejsou žádné stopy, šlápnout, připadá mě to jako bych něco pošpinila. A když se postavím třeba v noci k oknu a zrovna padá sníh, líbí se mi pozorovat, jak se snáší dolů. Věděli jste, že neexistují dvě stejné vločky? Je to stejné jako s lidskými otisky prstů. Já to třeba donedávna nevěděla.

Momentálně jsou nás už jen pozůstatky sněhu, ale doufám, že ještě napadne.

kobli

kobli

kobli

Tak se mějte hezky, zdraví Kobližka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Napište mi a pošlete své fotografie, budu se těšit. Jednu z vás opět odměním, tentokrát to bude balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je ZIMA. Předem děkuju a přeju hezký den!

dar

Reklama