Do českých kuchyní, zahrad a na terasy se vrací oblíbené letní hobby - grilování. Od narychlo připravené klobásky jsme se dnes posunuli k promyšlené přípravě široké škály pokrmů, slaných i sladkých. Z nadšenců se stali mistři grilu a ti samozřejmě potřebují skvělé nástroje, aby mohli své umění náležitě představit.

probi

A proto přichází značka Villeroy & Boch s kolekcí BBQ Passion.

 nadobi

Edice získala v roce 2015 uznávané ocenění Red Dot Design Award a v roce 2016 si vysloužila titul Kuchyňská inovace roku. Maso, ryby, mořské plody, zelenina - nádobí z této kolekce hravě poslouží každému receptu. Promyšlený design s důrazem na praktické využití se prolíná s elegantním vzhledem, který bude slušet každému stolu.

s

burger

salatek

Dokonalou harmonii chutí vašeho hamburgeru ocení vaši hosté na speciálním talíři s několika komponenty. Pohlídá šťávu z masa, zabrání omáčkám ve smíchání a nedovolí příloze, aby se potkala s hamburgrem dřív, než si vy sami vyberete. S talířem na špízy zůstane jídlo na svém místě. Oddělenou část pro několik omáček využije každý milovník variací. Vybrat si můžete též misky na omáčky, na přílohy, předkrmové talíře, talíře na klobásy a steaky a grilovací náčiní.

kk

dd

dea

Produkty můžete koupit už od 200 korun za kus. Prohlédněte si všechny kousky na webu www.luxurytable.cz. Nebo se zastavte v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

Reklama