Jako již tradične, I letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě, akce Den dobrých skutků a Muž roku. Na 26. a 27. srpna 2011 je pro návštěvníky Městského divadla připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a letos po dvanácté i exkluzivní soutěže Muž roku ČR a počtvrté Muž roku SR 2011. Celý výtěžek bude věnován na charitativní účely.

Letos již podvanácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2011, která se uskuteční v pátek 26. 8. 2011 od 20,00 hodin. Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky a Slovenské republiky nejpozději do 28.dubna 2011, požadavky jsou věk 20 až 29 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz či www.muzroku.sk. Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách, jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Letos bude vyhlášen Muž roku ČR a Muž roku SR, kde o vítězi rozhodně slovenská a česká porota za účasti řady osobností.

Casting pro Českou i Slovenskou republiku proběhne 20. dubna 2011 v agentuře Jaro Management, Václavské náměstí 36, Praha, kde mezi 15.–18. hodinou máte jednu z posledních možností se přihlásit na Muže roku.

Soutěž Muž roku volí opravdové muže!

Za ty roky si soutěž získala punc exkluzivní soutěže, letošní čtrnáctý ročník akce Den dobrých skutků a Muž roku ozdobí řada českých, slovenských a zahraničních celebrit. Porota bude odborná, složená ze známých celebrit a osobností z modelingu. V rámci soutěže bude i volná disciplína, která je velmi oblíbená a sklízí úspěch vždy u publika i porotců. Nejoblíbenější disciplínou zůstává promenáda ve spodním prádle.

Na sobotu 27. 8. 2011 plánujeme velký koncert Zuzany Stirské a Gospel Time za účasti Marcely Březinové, Madaleny Joao a dalších hostů.

Vítěz poletí opět na mezinárodní soutěž Mister International reprezentovat danou zemi, což je jedna z hlavních cen. Vítězové obdrží další velmi atraktivní ceny v podobě zájezdu od Cestovní kanceláře Kovotour a další hodnotné ceny.

V porotě zasednou: Vlaďka Erbová, Česká Miss Jitka Válková, Iveta Lutovská, Jana Šulcová, Hana Gregorová, Dominika Mesárošová, Andrea Vránová-Kloboučková, Lucie Koňaříková-Salamé, Kateřna Kristelová, Petr Vágner, Lumír Olšovský, Gabika Dzuriková a další osobnosti.

Reklama