Přemítaly jste někdy o tom, na co asi vaše drahá polovička myslí, když provozuje ranní holení? Podle průzkumů se prý muži soustředí se pouze na holení, řeší, jak vypadají nebo myslí na sex.

Muži při holení většinou nemyslí vůbec na nic (52 %), nebo se zaměřují na to, jak vypadají v zrcadle (25 %). Ostatní myslí buď na to, co si vezmou na sebe, na rodinné záležitosti nebo na práci. Nicméně jejich myšlenky souvisí s věkem. Mnohem více se na svoji vizáž zaměřují mladí muži od 18 do 26 let (34 %). Nicméně ve věkové kategorii 36-44 let je to jen 15 % mužů, přičemž ale 23,5 % těchto mužů myslí na sex. Tento výkyv se v žádné jiné věkové kategorii neopakuje.

Naprostá většina (88 %) uvádí, že se soustředí jen na holení, neposlouchají tedy ani rádio, ani TV (to dělá jen 8,3 %), 3,9 % mužů si při tom s někým povídá. Holí se ve spodním prádle (52 %), někteří se holí nazí (15 % - přičemž na Moravě méně). Menší množství mužů se holí v pyžamu, v oblečení do práce, v ručníku či v županu. Více než polovina mužů začíná holení na pravé tváři, 20 % pak na tváři levé.

A na co při ranní hygieně myslíte vy?

asefgdg

Reklama