Rosie Huntington-Whiteley - Rosie For Autograph

Kolekce modelky Rosie se prodává v obchodních domech Marks&Spencer. Prohlédnout si ji můžete v Anglii.

Drew Barrymore - Flower Beauty

Herečka svoji kolekci kosmetiky prodává například ve Wallmartu a je cenově dostupná. Bohužel není možné objednat do ČR. 

Rihanna - Fenty Beauty

Rihanna značku vytvořila teprve před rokem, ovšem to neznamená, že už nepřišla s množstvím novinek, které představuje co měsíc. Od září je k dostání i v České republice a to v Sephoře.

Kim Kardashian - KKW Beauty

Královna konturování obličeje Kim Kardashian uvedla svou značku na trh loni a jejím prvním produktem byla právě konturovací paletka. Nyní už je nabídka jejího make-upu o dost širší a recenze na ní jsou velice příznivé.

Cindy Crawford - Meaningful Beauty

5bdc48eb83688obrazek.png

Cindy založila značku pečující kosmetiky v roce 2014.

Jessica Alba - Honest Beauty

5bdc48a656405obrazek.png

Honest znamená úpřímný a přesně o tom značka herečky Jessicy Alby je. Hlavní předností jejích produktů je to, že v sobě neobsahují žádné zdraví škodlivé chemické látky nebo sloučeniny. V sortimentu najdete i plenky či dětskou kosmetiku.

Miranda Kerr - Kora Organics

5bdc513d20616obrazek.png

Miranda uvedla svou australskou značku v roce 2009 a víceméně je většina produktů organická a veganská.

Gwyneth Paltrow - Goop by Juice Beauty

5bdc51651070fobrazek.png

Zdravý životní styl Gwyneth Paltrow sepsala i ve svých knihách, ovšem k pečující řadě kosmetiky se dostala až v roce 2016. Tehdy uvedla šest produktů na pleť, které jsou z 99 % organické. Minimalistický design ovšem neznamená nižší cenu - produkty se pohybují v cenové hladině 80 - 140 dolarů.

Kylie Jenner - Kylie Cosmetics

Zdálo by se, že se Kylie opičí po své sestře Kim, ale je to právě naopak. Kylie svoji značku dekorativní kosmetiky uvedla už v roce 2016 a se sestrou se nyní předhánějí, která bude mít úspěšnější novinku.

Emma Bunton - Kit&Kin

5bdc52b1d939dobrazek.png

Baby Spice girl Emma Bunton založila značku v loňském roce a specializuje se na dětskou kosmetiku a produkty pro maminky. Její produkty jsou přátelské k přírodě a nejsou testované na zvířatech.

¦

Své limitované kolekce měly u již fungujících kosmetických značek i další celebrity. Victoria Beckham vytvořila dvě kolekce pro Estée Lauder, Kate Moss a Rita Ora mají svoje kolekce pod značkou Rimmel, Gigi Hadid zase vytvořila líčící kolekci pro Maybelline.

5be045975829eobrazek.png

5be0443d7e6acobrazek.png

5be044fb93762obrazek.png

5be04506d32ecobrazek.png

Foto: Profimedia.cz, archiv firem

Reklama