Na grilování se už dávno nedíváme jen v amerických filmech a seriálech. V Čechách voní rozpálené grily nejen na rozličných zahradách, dvorcích, loukách či v parcích, ale klidně i na balkónech činžáků a paneláků. Grilování je zkrátka v kurzu. Když ale dojde na čištění umaštěného grilu, nikomu se do toho moc nechce. Díky šikovným pomocníkům Savo Bez chloru to však zvládnete rychle a jednoduše.

Savo

Chvíle strávené u vonícího grilu patří k těm nejpříjemnějším součástem léta. Ať už však vlastníte klasický gril na dřevěné uhlí, plynový nebo elektrický, ve finále vždy přichází nepříjemná povinnost zbavit jednotlivé části nánosu mastných nečistot.  S kvalitními čisticími přípravky to však není žádná tragédie.

Důležité je práci neodkládat a nenechat mastnotu a špínu zaschnout. U elektrických a plynových grilů je čištění jednodušší, ten na dřevěné uhlí musíte, jakmile vychladne, zbavit neshořelých zbytků a popela a v první řadě vymést smetáčkem. Pak nastříkejte na mastné plochy Savo Bez chloru Odmašťovač, nechte pár minut působit a následně setřete navlhčenou houbičkou a důkladně opláchněte. Pokud je gril poněkud zanedbanější a tuk s popelem zapečený, použijte navíc drátěnku. Na méně znečištěné plochy či dočištění můžete rovněž použít šikovné univerzální čisticí utěrky Savo. Ty se navíc hodí i na rychlé a přitom důkladné odstranění „pozůstatků grilovačky“ třeba na zahradním nábytku.

Nezávazná doporučená maloobchodní cena spreje Savo Bez chloru Odmašťovač je 74,90 Kč, univerzálních čistících ubrousků Savo Bez chloru pak 54,90Kč.

Více informací: www.savo.eu.

Reklama