vPoslední tajemná osobnost pro vás žádným velkým oříškem nebyla. Šlo o velkého muže a průkopníka ve světě módy, který zemřel rukou pomateného vraha…

Gianni Versace se narodil 2. prosince 1946 v italském Reggio Calabria. Jeho největší přínos jsme zaznamenali samozřejmě ve světě módy. Modely od tohoto krále světové módy oblékaly takové osobnosti jako Madonna, Michael Jackson, Elton John či princezna Diana a mnoho dalších celebrit.

Neomezoval se ale pouze na oblečení, vytvářel i bytové doplňky, porcelán či příbory.

Gianni Versace zemřel 15. července 1997 před svou luxusní vilou Casa Casuarina, když se vracel z procházky.

Značka Versace ale žije dál. Do čela společnosti se postavil Gianniho bratr Santo a hlavní designérské křeslo obsadila jeho kontroverzní sestra Donattela.

Vylosovanou výherkyní je Světýlko. Má připravenu slibovanou knihu a tady je její výherní horoskop.

Gratulujeme!

Světýlko se narodila 18. 1. 1957 v Mladé Boleslavi ve 4.30 hodin

Numerologicky jste pětka – Váš záběr a touha po poznání jsou typické pro všechny pětky. Pětka je takový všudybýlek, který neposedí. Jste výtečný pozorovatel, ale špatný posluchač. Nechybí Vám šarm a máte milý  smysl pro humor i různé uličnické vtípky. Přitahovat by Vás měly nevyzkoušené věci a všechno, kde se lze něčemu novému přiučit, či něco poznat. Uplatnila byste se při práci s veřejností, protože Váš komunikační potenciál by měl být velmi dobrý. Jestli někdo vymámí z jalové krávy tele, pak je to člověk pětka. A pokud ne – kráva mu ho alespoň slíbí pro jeho neuvěřitelnou přesvědčovací schopnost. Vynikáte úžasnou vůlí žít a rychle Vám to myslí.

Jste Kozoroh – Kozoroh právě moc ukecaný nebývá, ale s vaším asc. ve Střelci a pětkou životním číslem jste podle mého parádním dokladem toho, že jen Sluneční znamení k určení charakteru a modelu chování jedince zdaleka nestačí. Jako Kozoroh ovšem logicky povahu v základu máte. Milujete určitě pocit jistoty a budete velice vytrvalá. Nerada se budete odklánět od svých cílů a jejich dosažení pokládáte samozřejmý výsledek vaší snahy. Na okolí máte poměrně vysoké nároky a vyžadujete určitou serióznost a pečlivost ve svém okolí.

Asc. ve Střelci z Vás dělá bytost hbitou v úsudku i v rozhodování. Máte dobrý čich na lidi a jejich úmysly odhalíte poměrně dost rychle. Věci si povětšinou nebudete nechávat pro sebe. Jste přímá a máte potřebu spravedlnosti. Umíte říci, co si myslíte, někdy může být Vaše hodnocení na hranici. Myslím v tom smyslu, že se může stát, že rychle něco řeknete a teprve pak Vám může dojít, že bylo potřeba takticky počkat. V zásadě ale budete příjemný a čestný člověk.

svNezbytně potřebujete alespoň trochu romantiky a láskyplné náklonnosti. Potřeba milovat a být milována vytváří slunnou mysl a přívětivé způsoby. Jste citlivá na lichotky. S uměleckým vkusem si dokážete zařídit domov. Své pocity někdy dramatizujete, ale děláte to zpravidla roztomilým způsobem. (Měsíc a Uran ve Lvu)

Vaše myšlení je charakterizované ctižádostí, důvtipem, praktičností, uspořádaností a je zaměřeno na zajištění materiální jistoty a postavení. Vaše postupy jsou vesměs metodické. Respektujete názory, které se prokázaly jako použitelné. Máte zájem o ideje, které mají praktický užitek. Ke svým cílům přistupujete střízlivě a realisticky.
Na veřejnosti se chováte sebevědomě, ale přívětivě. Pokládáte ovšem za nedůstojné veřejně projevovat své city a příliš mnoho emocí. Svojí schopností kultivovaného projevu získáváte hodně sympatií. V umělecké oblasti byste mohla vynikat vyhraněným smyslem pro kompozici a strukturu. (Merkur a Venuše v Kozorohu)

Překypujete energií, která musí nalézt uplatnění. Potřeba zvládat věci u Vás podmiňuje ducha podnikavosti a tvořivé činnosti. Máte schopnosti stát se vůdčí osobností. Máte ráda hry a soutěže, při nichž můžete změřit svoji sílu a odvahu. Nepostrádáte nadání pro práci se stroji. (Mars ve Skopci)

Jste přizpůsobivá, chytrá a vědychtivá. Máte intelektuální postoj k životu. Vaše jednání a způsoby vyjadřování spočívají na logickém a rozumovém uvažování. Máte patrně nadprůměrnou inteligenci a intenzivní potřebu jiným lidem něco sdělovat. Tuto konstelaci mají často dobří spisovatelé, lékaři, vědci, učenci neboť mají vrozené schopnosti se vyjadřovat a mají vysokou inteligenci.

Hledáte harmonii. Jste příjemná, společenská a sympatická. Vaše dětství bych odhadla jako poměrně šťastné. Díky své družné povaze máte určitě velký okruh známých.

Dokážete vytrvale pracovat. Budete také věrný přítel, který dokáže v nouzi vždy pomoci. Máte jasné myšlení a výrazný smysl pro spravedlnost. Jediná Vaše slabina možná souvisí s psýchou. Pokud se Vám nedaří, nebo Vám někdo hází klacky pod nohy, můžete zareagovat velice emotivně a potýkat se s pocity marnosti a melancholie. Zpravidla to ale nebude trvat dlouho. (Merkur, Venuše a Saturn v 1. Domě)

Naučit byste se měla diplomacii. Uvědomit si, že svého cíle lépe dosáhnete trpělivostí, nemá-li dojít ke sporům, hádkám i ztrátám. Rozmíškami člověk zbytečně plýtvá energií. Měla byste se vyhýbat nejistým a nemoudrým finančním spekulacím. S tímto aspektem je lépe postupovat pomalu a trpělivě, protože plány na rychlé získání čehokoli skončí mizerně. (Slunce kvadrát Mars a Neptun.)

Vaše chování a vystupování působí jako pozitivní a altruistické. Velmi snadno získáváte důvěru a spolupráci jiných lidí. To Vám zpětně přináší úspěch a štěstí. Vyzařuje z Vás sebedůvěra. Nikdy se nikým nenecháte podrobit. Dokážete jiným lidem velkoryse pomáhat. Jste poctivá a své chování a jednání řídíte podle etických norem.

Vaše city jsou silné. Dokážete bojovat za správnou věc. Máte také dostatek vůle a činorodosti k tomu, abyste realizovala svoji fantazii, která je vskutku bez hranic. Pevné zdraví a dostatek energie Vám umožňují intenzivní prožitky, které Vás posilují. Tohle je milý a velmi pozitivní aspekt. (Slunce trigon Jupiter a Měsíc trigon Mars)

Jste schopna své myšlenky vykládat poutavým a duchaplným způsobem. Máte bleskové intuitivní nápady, které také umíte prakticky zhodnotit. Máte pokrokové myšlení, ale trváte na tom, že ideje musí mít praktickou funkci, která se opírá o ověřené hodnoty. Lidskost je pro Vás velmi důležitá. Lidé s touto konstelací se rádi obklopují dynamickými, podnikavými a mocnými přáteli. Vždy najdete lidi, kteří Vaše úmysly a přání realizují. Jen málokdy za své přátele volíte slabé bytosti. (Vodnář ve 3. domě a Štír v 11. domě)

Zdravotně disponujete velkou dávkou energie a poměrně silnou konstitucí. Myslím, že jste velice hezká.

Přeji Vám hodně štěstí a elánu.

Reklama