Naše poslední tajuplná postava ZDE byl opravdu Bill Gates, jak jste mnohé správně uvedly a napsaly. Výherkyní se spravedlivým losem stala „MAJE“. Vedle parádní detektivky, kterou zašleme poštou, vyhrála tradičně osobní horoskop. Protože svůj už od nás má, požádala o horoskop pro svoji dcerku.

Tady je

Dcerka výherkyně „Maje“ se narodila 21. 1. 2003 V Havlíčkově Brodě v 10.10 hodin

Beruška je numerologicky – devítka – Devítka je už dost vysoké duchovní číslo. Hodně věcí se jí nemusí vysvětlovat, chápe je přirozeně. Prošla už mnoho entit, proto hodně pojme jen jako připomenutí bez toho, aby ji to překvapilo. Má hodně zasutých vzpomínek, které vyplavou jako zkušenost, byť v tomto životě neprožitá.

Je Vodnářka – Základním rysem Vodnářů je potřeba svobody a touha po pokroku. Vodnář je v zásadě revolucionář, ctící moderní pojetí života. Žena Vodnářka je navíc velice originální. Vlastně by měla být na ulici okamžitě poznat. Taková žena bude patrně velmi originálně oblečena a přitom s vkusem a neobvyklými prvky. U dítěte to může vzít podobu „tohle si nevezmu ani na pískoviště“ a nehneš s ní. Mezi Vodnářkami je nejvíce módních návrhářek, stylistek a uměleckých kadeřnic. Kdyby se taková žena oblékla v „sekáči“ dohromady za pět stovek, bude působit, že vylezla z drahého butiku. Mám sousedku, je to 80letá babička. Nedávno si nechala  nainstalovat internet a vesele si surfuje. Vlastní vysouvací mobil, tuším Samsung, maximálně přes rok starý.

Asc. má ve Skopci – Projevuje se aktivně, akčně a její sdělení budou věcná. Umí dobře vysvětlit, co má na srdci. Přitahuje pozornost, i kdyby o to nestála. Jednoduše je vidět. Ráda začíná nové věci a plánuje. Ocení v budoucnu lidi s rychlým myšlením a úsudkem.

Dsc. má ve Váhách Budou ji přitahovat lidé harmoničtí, rozvážní, ale nikoli pomalí. Láká ji i příjemné prostředí a hudba. Velmi nelibě reaguje na hluk. Ocení jemné zacházení i nenásilný, opatrný přístup. Má a hlavně bude mít vybraný a dost originální vkus.

majeSvojí činností bude chtít posloužit jiným lidem. Pokud to není bezpodmínečně nutné, nikdy nikomu neklade osobní otázky. Je zvídavá, ale pouze ve vztahu ke své práci a k praktickým záležitostem. Nepodstatné maličkosti bude brát příliš vážně, což může vést k přílišné kritičnosti. Takový malý hnidopich. (Luna v Panně)

Myšlení malé slečny je a bude charakterizované ctižádostí, důvtipem, praktičností, uspořádaností a je zaměřeno na zajištění materiálních vymožeností a uznávaného postavení. Osvojuje si většinou tradiční formy vzdělání s cílem dosáhnout dobré finanční a sociálním postavení. Ke svým cílům přistupuje střízlivě a realisticky. Nedá se oklamat nebo svést falešným idealismem. (Merkur v Kozorohu)

Je družná, přátelská, ochotná. Své pocity neskrývá. Usilovat bude o otevřené a upřímné postoje vůči těm, které miluje. Miluje umění, šperky, skvělé barvy a formy. Velké uspokojení jí poskytují hry a sportovní činnosti v přírodě. (Venuše ve Střelci)

Dokáže být zapálenou bojovnicí za věc, kterou se rozhodne obhajovat. Dokáže mít vyhraněné vlastenecké postoje. Může mít jednou slabost pro vojenské přehlídky a vojenskou hudbu. Mohla by chtít mít jednou důležité slovo v otázkách práva, filosofie a vyššího vzdělání. Je čestná a otevřená. Má smysl pro slušnost ve sportu a soutěžích. Na druhé straně si herní pravidla ráda vykládá po svém. (Mars ve Střelci)

Charakteristické jsou: sebevědomí, úsilí o rozvoj, optimismus. Bude velkorysá a ochotná a očekává jako protislužbu osobní obdiv a ocenění. Miluje přepych, okázalost, opojné oslavy a společenské události. Nepřehlédneš kvality vedoucího pracovníka, bude důstojná. Dokáže lidem ve svém okolí vlévat optimismus a důvěru. Mohla by dojít zasloužených poct a uznání. Vyzařuje sluneční teplo, pravou náklonnost, přízeň a ochotu. (Jupiter ve Lvu)

Své znalosti jednou dokáže užívat ku prospěchu věci. Dobrá adaptabilita ji pomůže v kariéře. Svoji životní dráhu neponechá náhodě. (Merkur v 10. Domě)

Finanční prospěch získá sňatkem, jinými partnerskými nebo společenskými vztahy. Disponuje množstvím energie a železnou vůlí. (Venuše a Mars v 8. Domě)

Má vysoce intuitivní, humanistické, metafyzické zájmy. Má vágní obavu z katastrof. Může mít předtuchy, které by nebylo dobře přehlížet. Pozor na nervy. (Uran v 12. Domě)

Tento aspekt propůjčuje odvahu a sílu, které spolu s dalšími příznivými vlastnostmi formují chytrého a konstruktivního ducha podnikavosti. Má schopnost realizovat své plány a záměry. Může se stát dobrým vedoucím pracovníkem. Má silnou vůli a vyhraněný smysl pro spravedlnost. Je odvážná v okamžicích nebezpečí a snáší s trpělivostí bolest a trápení. (Slunce sextil Mars)

Hlavní motto tohoto aspektu zní: zdravý lidský rozum. Bude obchodně zdatná a bude se umět obratně vyjadřovat slovem. Je výborný společník a má štěstí v obchodech. (Měsíc trigon Merkur)

Založení osobnosti je optimistické, družné a šťastné. Aspekt příznivě ovlivňuje úspěchy v hudbě a jiných uměleckých oborech. Její hlas má líbivé zabarvení. Ona má vzácný dar šířit ve svém okolí radost. Má hodně pochopení pro lidi, kteří nejsou obdařeni přízní osudu. Je velmi jemnocitná a s lidmi dokáže dobře navazovat a udržovat kontakt. Bude velmi oblíbená. (Venuše trigon Jupiter)

V životě bude podle mne postupovat kupředu s energií a rozhodností. Neztrácí čas. Je plná soutěživosti a má potřebu vyznamenat se ve všem, co dělá. Chce se prosadit sama svojí neuznávanou aktivitou.

Svého budoucího partnera v manželství se bude snažit přesvědčovat o správnosti svých názorů, postojů a morálních principů, s cílem vytvořit společnou základnu chování. Zvolí si zřejmě mírného a zranitelného partnera do manželství. Mohl by to být i cizinec, protože bude velice ráda a patrně i často cestovat.

I její budoucí povolání může být spojené s cestováním.

Překypuje energií a má silnou konstituci.

Nebude pro ni jednou žádný problém vydělávat peníze. Má však sklon je promarnit za luxusní zboží. Nakonec která žena s jejím vkusem ne? Myslím, že Ti bude dělat víceméně radost a má dost dobře nakročeno na úspěšný život.

Přeji hodně štěstí!

Reklama