Naprosto pochopím, když řeknete, že byste raději nikdy nezjistili, kdo jsem byl. Ale zase, jsem kus historie, a ta se měnit nedá. Navíc, můj osud za znalost možná trochu stojí...

kdo

Narodil jsem se ve znamení Vah ve stejném roce jako Jiří Wolker. 

Můj otec byl zbožný a přísný učitel, ale díky němu jsem zcela propadl historii svých prapředků své země. Fascinovaly mě činy udatných reků a mně došlo, čím bych chtěl být a co bych chtěl dokázat.

Mé velice slaboučké zdraví a časté nemoci, které mě provázely po celý život, ale rozhodly jinak. Pro špatný fyzický stav mě nepřijali do armády, a to jsem velmi těžce nesl.

S pomocí otce jsem se dostal alespoň na důstojnickou kadetku císařské armády. Jenže ta válka brzy skončila a já zůstal bez práce, budoucnosti, jistoty a hlavně sebevědomí.

Něco, co mělo dát mému životu smysl, nebyla ani zemědělská fakulta, na kterou jsem musel nastoupit, ani firma na výrobu umělých hnojiv. A nebyla to ani slepičí farma, kterou jsem založil pomocí věna manželky.

To, v čem jsem se našel, bylo úchvatnou cestou, jak dosáhnout svých cílů a kýženého uznání. Strana. Moje milá strana.

Byl jsem pilný, inteligentní, hovořil jsem pěti jazyky a měl jsem talent na systematickou práci. Precizně, tiše a spolehlivě jsem zvládal jakoukoli činnost. A stejně tiše a spolehlivě jsem stoupal na stranickém žebříčku.

Stanul jsem v čele strany.

Teď mám prostor pro uskutečňování své představy a všeho, čemu jsem věřil!

Teď mám i moc, a tu potřebuji, došlo mi.

Nelenil jsem a vyslal do Tibetu, do Grónska, do Jižní Ameriky a vlastně do všech koutů světa badatele a expedice, které musí najít potomky „panské rasy“, pocházející z potopené Atlantidy.

Rasy, která má kořeny blízko mých a která je předurčena vládnout světu. Vždyť například v Himalájích žijí přímí potomci, kteří katastrofu bájného světadílu přežili. Musíme je najít a věnovat jim péči! Oni jsou vyvolení!

Dovedl jsem tuhle filozofii k dokonalosti.

Vystavěl jsem jakousi roztomilou líheň, kde vybrané čisté matky byly oplodňovány vybranými „nadřazenými“ muži, za účelem systematické očisty rasy. Dají základ nové civilizaci vzniklé z DNA Bohů.

Rád jsem přijal i úkoly, které s touto mou vírou souvisely a měly celosvětový význam. Ty úkoly jsem plnil důkladně. Lidstvo by na ně raději zapomnělo.

OK, ale čistota rasy, odkaz předků zašifrovaný do run... no dobře, já vám to po smrti cpát už nebudu.

Nicméně, měli byste vědět, že pohled, který se mi na způsob řešení zmíněné otázky naskytl, jsem neunesl a psychicky jsem se zhroutil.

Vynalezl jsem pak pro tyhle věci přeci jen humánnější provedení. Takže, to než mě obviníte, že jsem vůbec neměl srdce. Byl to vyšší ideál, vyšší cíl a já mu věřil jako ničemu na světě, ale chtěl to dělat trochu civilizovaněji – z mého pohledu.

A taky jsem měl mozek v hlavě.

Pokud se věci nedají udržet, pokud se plány zcela hroutí, je třeba se chovat spíše diplomaticky než hrdě.  A tak jsem koncem dubna zradil svého guru na mezinárodní úrovni.

Ten označil mé chování za nejpodlejší zradu, s jakou se kdy setkal, oženil se a zabil.

Naprosto nepochopil, co jsem udělal. Chtěl jsem přece zachránit, co se dalo. Můj národ, můj nadčlověk přece musí zůstat živ.

A já přece taky!

Co dělat? Utéct? Asi ano.

Změnil jsem zcela vizáž  a spolu se dvěma druhy jsem koncem května vystoupil na Britskou půdu. Nechápu, co se jim na mně nelíbilo, že mě okamžitě zatkli.

Mnohahodinové vyšetřování, které následovalo, nebylo právě zdvořilé. Povolily mi nervy a… „Vy zřejmě nevíte, kdo já jsem!!?“ zakřičel jsem na vyšetřovatele a představil se. No, začali se mnou jednat poněkud jinak, ale život mi to nezachránilo.

Den po svém zatčení a ve stejném roce, kdy byl zastřelen Benito Mussilini se svou milenkou, jsem spáchal v britském zajetí sebevraždu jedem.

Víte, kdo jsem?


Své odpovědi vkládejte jako obvykle jen do BOXU (klikni), a to do pondělí 28. 2. 2011 do 10.00. Pak soutěž vyhodnotíme v rámci editačního dne. Hrajete o knihu s návodem Jak hledat partnera a o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf.

Hodně štěstí!

Reklama