Poslední hledanou osobností historie, kterou jste měli uhodnout a za kterou vám dlužím vyhlášení, byl doopravdy Rasputin. Vlastním jménem Grigorij Jefimovič Novycha.

Později přijal jméno „Rasputin“, což v překladu znamená „zhýralý“.

Pověst výtržníka, sukničkáře a příležitostného zloděje se sklonem k nadměrné konzumaci alkoholu ho netrápila. Několikrát opustil rodnou vesnici a putoval po Rusi.

Při první cestě dorazil do kláštera Abalak, kde "pocítil boží vnuknutí" stát se svatým mužem a potulným kazatelem.

I uposlechl.

Na své následné náboženské pouti přišel do styku s křesťannskou sektou Chlystů, která praktikovala sblížení s bohem prostřednictvím sexuálních orgií.  Bezva!

Její bohoslužby končící skupinovým sexem se náruživému Rasputinovi zalíbily. "Naše duše patří bohu, ale tělo nám", hlásal od té chvíle tento bezesporu zajímavý muž, který byl dost možná vedle výstřednosti a neomaleného chování opravdu nadaný přinejmenším zvláštními schopnostmi.

Svědčí o tom nejen jeho léčitelské úspěchy, ale i mimořádná odolnost. Celý článek je TADY.


Zde je Rasputin v obležení svých fanynek – opravdu slušný harém.

r

Tady vidíme Rasputina ve společnosti carské rodiny

r

Nutno říci, že způsob vyvraždění Romanovců, kdy byla rodina v malé místnosti postřílena, a protože dívenky měly pod šaty ukryty šperky a některé kulky se od jejich těl odrážely, byly zastánci revoluce surově dobity, zůstane navždy černou skvrnou na tváři Ruska. Jako ostatně leccos.


Tady vidíme Rasputina s jeho pověstným pohledem. Pravda, něco na něm je

r


Vylosovanou vítězkou a hrdou majitelkou pěkné soupravy čajů i s hrnéčkem se stala JAZUZINKA!

Srdečně gratuluji !

Reklama