Také se vám občas stává, že hledáte nějaké zajímavé www stránky, a ne a ne je najít? Přiznám se, že já tuto situaci řeším dost často. Proto vždy uvítám, když mě známá či přítelkyně upozorní na nějaký skutečně dobrý web, který stojí za návštěvu.

 

Zrovna včera mi kolegyně poslala esemesku, ať se mrknu na http://www.jednoutydne.cz

„Fakt se tam podívej, stojí to za to!“ stálo ve zprávě. Pochopitelně, já, ženská zvědavá, jsem nelenila a ještě v pracovní době stránky navštívila...

 

A víte co?

Kolegyně měla pravdu! Konečně jsem zase objevila web, kam se budu ráda a pravidelně vracet.

Proč?

 

Zaprvé mě naprosto dostala senzační grafika. Stránky jsou v příjemné modro-růžové barvě a působí takovým milým, pohodovým dojmem.

(Jasně, grafika není u webu zase až tak důležitá jako obsah, ale chápejte, beru toto hodnocení jako naprostý amatér, a tudíž si všímám i věcí, které pro mnohé profíky jsou samozřejmostí).

 

Každopádně obsah může s grafikou vesele soutěžit.

Tak například poradny jsou na www.jednoutydne.cz naprosto fantastické! Najdete zde jak Crazy poradnu - ZDE, tak i Odbornou poradnu - ZDE.

Crazy poradně můžete poprosit o radu ekonomku Lenku, designerku Janu, nebo fotografku Petru. Věřte, že holky jsou opravdu milé a ochotné, a vůbec se nemusíte bát na cokoli zeptat.

 

Odborné poradně je připravena MUDr. Vladimíra Paseková zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se antikoncepce. Zde máte možnost dotázat se paní doktorky i anonymně, což si myslím, že je bezva nápad!

 

Naleznete zde i kategorii Buďte IN. K tomu snad není ani co dodávat. Dozvíte se zde vše nejen zajímavé, ale i důležité.

Mě například zaujal článek v rubrice Zdraví Myomy. Přečíst si ho můžete ZDE . Nebo článek v rubrice Dobré jídlo Hlavonožci. K přečtení ZDE

 

Další lahůdkou na  www.jednoutydne.cz je kategorie Vychytávky s Darou R.

Z pera Dary Rolins se zde dočtete o všem možném i nemožném ze světa módy, kosmetiky a dočtete se i o různých vychytávkách.

 

Pokud se zajímáte o antikoncepci, tak věřte, že si skutečně přijdete na své!  Mrkněte ZDE a budete zírat, kolik zajímavých odkazů na vás čeká!

 

Chcete se seznámit? Hledáte lásku, kamaráda, přítelkyni? Pak věřte, že i pro vás je na  www.jednoutydne.cz místo!

Klikněte ZDE a jste na to šup v Seznamce!

 

A pochopitelně zde nechybí ani moje oblíbené diskuse a chat.

 

A když už jsme u té zábavy, tak u ní zůstaneme i závěrem.

Pohlednice, puzzle, tapety na plochu – ano, to vše také najdete na  www.jednoutydne.cz A mezi námi, některé tapetky fakt stojí za to! Klikněte ZDE a podívejte se.

 

Našla jsem zkrátka super stránky a myslím, že by o nich měla vědět každá moderní žena.

Pokud si myslíte, že jsem snad přeháněla v tom, jak jsem tento web popsala, pak klikněte na: www.jednoutydne.cz a uvidíte sama ;o)

 

 

 

 

 

Reklama