Přeji všem pěkný den!
I těm, co si dnes ráno přečetli v horoskopu, že bude hrozný. Bude pouze takový, jaký si jej uděláte! Všechno záleží jen na vás!

Kdysi jsem si nechala vypracovat horoskop na 5 let u jedné astroložky. Bylo to na dva roky zpětně, abych mohla porovnat, zda to souhlasí s realitou, pak na současný rok a na dva budoucí roky. Zmíněná astroložka mi můj osobní horoskop vypracovávala podle mého data a hodiny narození a podle postavení hvězd v době, kdy jsem se narodila. Při samotném výkladu mi pak řekla jednu důležitou věc. Že osud jako takový je jen v našich rukou a záleží jen na nás, jak ho ovlivníme a jak s ním naložíme. Nic není dáno dopředu. Horoskop, který mi vypracovala, je tak jen berličkou na mé cestě životem. Občas do něj nahlédnu, abych zjistila, zda souhlasí s tím, co se stalo, případně abych věděla, co udělat, aby se to, co se podle horoskopu stát má, nestalo. Většinou bohužel souhlasí. Ale je jen na mně, jestli tomu věřím.

Jednou mi někdo dal okopírovat výtah z nějaké knihy o lunárních znameních. Neváhala jsem a to svoje si samozřejmě okopírovala. Zaujal mě už nadpis. Žena-lev = Tygr v rouše beránčím! A skutečně! V popisu povahy ženy-lva jsem se úplně shlédla! Stejně jako jsem se shlédla v popisu své povahy v čínském zvěrokruhu. Podle toho jsem zase drak! A vrcholem všeho je prý kombinace lva a draka. Kombinace znamení (ve zvěrokruhu lunárním) královského a (ve zvěrokruhu čínském) císařského! Navíc podle čínského horoskopu, který se počítá na roky a hodiny, jsem se narodila nejen v roce vlády draka, ale i v hodině vlády draka! Podle čehož už jsem na tak vysokém postu, že si vytvářím vlastní kult.

Něco na tom možná je? Povahové vlastnosti mi vcelku vždy souhlasí v jakémkoli zvěrokruhu. Dokonce i v keltském, kde jsem zase ve znamení Cypřiše. Ale! Co se týče horoskopů na každý den, jsou to podle mě výmysly. Nikdy nemůže mít stejný horoskop člověk narozený v Americe ve znamení blížence v roce 1950 ve 14:30 s člověkem narozeným v ČR v tomtéž znamení v roce 1981 v 7:30 a zároveň se všemi ostatními blíženci na celém širém světě. Základní povahové rysy možná ano?

A taky mi tu nehraje ještě jedna věc! Můj bývalý muž byl Váha. Lev a Váha se prý k sobě výborně hodí? Tak proč je můj bývalý můž už bývalý??? Je to proto, že ty nejzásadnější povahové vlastnosti zdědil po své matce a svém dědovi a žádný horoskop na světě to nemohl ovlivnit. Mimochodem momentálně chodím s beranem. Pardon, se skopcem. On tvrdí, že je skopec. Říkám mu:,, A jaký je podle tebe rozdíl mezi beranem a skopcem?" A on na to: ,,No, Skopec se dá ještě zpracovávat. Beran už ne! Ten už je moc tvrdohlavej!" :-))

Takže ho zkouším zpracovat k obrazu svému :-)) Jsem přece Lvice! :-)

Dračice 1Jiřina


Milá Dračice 1Jiřino,
a ještě k tomu lvice. Nebude těch šelem na toho ubohého skopečka nějak moc? :-)

Reklama