Pomalejší rozjezd po ránu

Kávu byste neměli pít nalačno. Nejprve si tedy dopřejte alespoň malou snídani. Pro pozvolný ranní rozjezd si udělejte takovou kávu, která vás rovnou „nekopne do hlavy“. Dobrou volbou je brazilská Arabika z oblasti Santos. Příjemně vás naladí na nový den a pozvolna rozproudí krev v žilách. Sáhněte třeba po Corsini Brasil Santos, pro kterou je typický jemný čokoládový nádech.


Dopolední povzbuzovač

Během pracovního dopoledne na vás pozvolna padá únava a vaše tělo volá po další dávce kofeinu. V takovou chvílí je nejvíce vhodná lahodná káva z Kolumbie. Dostatečně vás povzbudí a dodá energii do další práce. Ochutnejte třeba Corsini Colombia Medellin Supremo, která má sladkou chuť s nádechem karamelu a aroma oříšků. Jestli nemáte po ruce kávovar, jako možnost je tu i instantní verze Jardin Instant Arabika Colombia Medellin, která vyvrátí veškeré vaše pochyby o kvalitě instantní kávy. Tahle totiž chutná téměř stejně jako mletá nebo zrnková. Je to díky způsobu přípravy, protože Jardin nepoužívá metodu klasického sušení, ale sušení mrazem, které zachovává plnou vůni i chuť použitých kávových zrn.

Silná káva po jídle

O Keňské kávě se říká, že je v ní ukryta síla lva, elegance žirafy a rychlost geparda. I to je důvod, proč odborníci považují keňskou kávu za jednu z nejlepších na světě. V případě Corsini Kenya jsou tyto vlastnosti ještě umocněny pro ni typickým zpracováním mokrou metodou. Díky tomu má silné aroma a čokoládovou chuť, pro kterou je zvlášť vhodná po jídle. Můžete si ji dát k dezertu, nebo dezert vynechat a dopřát si ji po obědě jako pomyslnou třešinku na dortu. Její chuť si nejlépe vychutnáte v podobě espressa.

Chtěli byste je vyzkoušet všechny a máte doma kávovar na kapsle typu Nesspreso? V tom případě není třeba se rozhodovat, kterou ochutnáte dříve. Všechny druhy najednou jsou v balení Corsini kapsle variace. S nimi si dle libosti zvolíte tu nejoblíbenější nebo využijete možnost výběru a přizpůsobíte si druh kávy dle konkrétní příležitosti.

Všechny druhy kávy Corsini zakoupíte v prodejnách MIX-TEE, Masarykova 235, Čelákovice; MIX-TEE Jungmannova 25/13; MIX-TEE Arkády Pankrác; MIX-TEE Centrum Černý Most nebo na www.kava-mixtee.cz

Více na KAVA-MIXTEE.CZ

Čtěte také:

Reklama