Čím větší, tím lepší
I u prstenů se nemusíte bát zvolit extravagantnější vzhled. Klidně jich na prstech můžete mít hned několik, ne pouze jeden. Pokud však zvolíte decentnější prsteny, v podobě jednoduchých kroužků, vezměte jich na jeden prst hned několik. Klidně je nasaďte i na prostřední články prstů. Sice se nejedná o běžný způsob nošení, ale vypadá to úžasně. Nezapomínejte na to, že pozornost bude směřovat na vše ruce, tudíž by měly být perfektně upravené.

Každý pes jiná ves

  • Kdo by neznal známé, pravdivé moudro, že méně je více. Ovšem u šperků ve stávajícím a nadcházejícím období se toho držet nemusíte. Naopak, můžete povolit uzdu kreativitě, kombinovat doplňky, které mnohdy, na první pohled spolu nemusí ladit. Pozor ale na efekt lacinosti. Toho v tomto případě můžete velmi snadno dosáhnout. Pamatujte, pokud volíte výrazné náušnice, masivní náramek/náramky či je vrstvíte, na šperk v podobě náhrdelníku zapomeňte.

image.png

Vrstvěte

  • Jeden šperk je málo, tím ten správný nespoutaný letní šmrnc nezískáte. Nebojte si vzít více doplňků pospolu. Na krku a dekoltu se skvěle vyjímají dvě až tři různé délky náhrdelníků a choker. Rázem tím získáte rebelský look. Vrstvit můžete i náramky. Nemusí být pouze na jedné ruce, klidně je dejte na obě. Zde šlápnout vedle nemůžete. Líbivé jsou jednořadé perlové náramky, stejně jako pletené, výrazné kovové či zajímavě zdobené doplňky. I obyčejnou koženou šňůrkou nic nezkazíte. Když si nebudete vědět rady, které vybrat, jednoduše je na ruku dejte všechny. Vyhrňte si rukávy od kožené či džínové bundy a ukažte, jak stylová jste. Vrstvení se ovšem hodí především u jednoduchých módních kreací. Zde totiž vyniknou a outfit nepůsobí přeplácaně. 

Kovy všech barev a vzhledů

  • Růžové či žluté zlato, stříbro, tmavá ocel, to jsou barvy kovů, které můžete libovolně skládat mezi sebou. Už dávno totiž neplatí, že by měly být tón v tónu. Naopak, v různých variacích vypadají zajímavě. Zvláště tehdy, když je navrstvíte. Nebojte si vzít dva kroužky různě barevných materiálů. I sami šperkařské společnosti nabízejí ve svém portfoliu šperky, které v sobě nesou hned několik barevných kombinací.

Bohémský styl

  • Střapce, korálky, pletené doplňky, masivní kovové ornamenty, divoké barvy, ty jsou především v létě velmi oblíbeným doplňkem. Letos tomu nebude jinak. Můžete je kombinovat i s jinými styly šperků. Klidně s klasikou v podobě jednoduchého stříbrného náhrdelníku.  

5afc16cd21e38obrazek.pngZ kolekce: Dyrberg/Kern

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama