Doby, kdy se péče o pleť skládala z umytí mýdlem a namazání univerzálním krémem na celé tělo, jsou naštěstí dávno pryč. Jak se ale zorientovat v tolika přípravcích, kdy se který používá, jakou má funkci a k čemu slouží? Poradíme Vám! S pomocí několika vybraných výrobků šetrné řady Marionnaud Skin Care Vám ukážeme, jak na to! Jaký tedy správný postup péče o pleť?

marinnaudOmytí pleti - pečlivé očištění pokožky je samozřejmostí ráno i večer. K mytí pleti NIKDY nepoužíváme sprchové gely, či mýdla, ale vybíráme si přípravky vhodné pro náš typ pokožky a konzistence, která nám vyhovuje. Pěny, gely či krémy se vmasírují do pleti a po masáži důkladně opláchnou vlažnou vodou. Náš tip: Relaxační masážní čisticí krém Marionnaud - čisticí krém s jemnými mikrohoubičkami zajišťuje velmi šetrný peeling, který uvolňuje z pleti nečistoty, aniž by pleť poškodil či narušil její rovnováhu.
K dostání v síti Marionnaud za cenu 200 ml - 229 Kč.

marinnaudTonizace - pleťová tonika mají za úkol dočistit hloubkově pokožku a připravit ji na další péči. Jen důkladně dočištěná pleť totiž může dobře přijímat účinky další kosmetiky. Tonika se aplikují pomocí vatových tampónů a jemnými krouživými pohyby stíráme zbylé nečistoty. Náš tip: Jemné pleťové tonikum Marionnaud - jemné mléko bez alkoholu šetrně ošetří i citlivou pokožku a dokončí odličovací proces. Pleť je po ošetření čistá, vláčná, připravená k lepšímu vstřebávání účinků další kosmetiky.
K dostání v síti Marionnaud ve dvou velikostech za ceny: 200 ml - 229 Kč a cestovní velikost 50 ml - 79 Kč.

marinnaudPoužití séra - dokonale ošetřená a vláčná pleť je připravena přijímat ingredience dalšího článku péče - séra. Tyto tekuté, lehké fluidy hloubkově vyživují pokožku a dostávají se až do spodních vrstev pokožky a dlouhodobě pleť ošetřují. Používají se dvakrát denně na důkladně očištěnou pokožku, aplikují se vklepáváním do pokožky. Náš tip: Intenzivní hydratační sérum Marionnaud - toto tekuté a lehce roztíratelné sérum je opravdovým hydratačním aktivátorem. Zanechává pleť hebkou, komfortně ošetřenou a dlouhodobě hydratovanou. Sérum s výtažky z bílé lilie, kyselinou hyaluronovou a bambuckým máslem je vhodné pro všechny typy pleti a zaručuje 24 hodinovou hydrataci.
K dostání v síti Marionnaud za cenu 30 ml - 439 Kč.

marinnaudKrém - posledním krokem důkladné péče o pleť je aplikace krému. Opět si vybíráme varianty, které nám vyhovují, a to jak v denním tak i nočním provedení. Aplikujeme jemnými krouživými pohyby na pleť, krk i dekolt. Náš tip pro zimní dny: Denní hydratační krém pro suchou pleť Marionnaud - bohatý a hedvábný krém s extraktem z bílé lilie, vitaminem E, bambuckým máslem a arganovým olejem se velmi rychle vstřebává, aniž by zanechával mastný film. Je vhodný pro velmi suchou pleť anebo pro pokožku vystavenou nepříznivému, mrazivému počasí. Pleť je vyživená, hebká a pružná.
K dostání v síti Marionnaud za cenu 50 ml - 439 Kč.