Velký televizní román Pojišťovna štěstí se pomalu blíží k závěrečnému rozuzlení a podle TV Nova zůstávají diváci oblíbenému seriálu stále věrní. Potvrzuje to prý peoplemetrové měření sledovanosti. Podle něj sledovalo 11. díl  3 430 000 diváků nad 15 let.

„Zájem byl opět mimořádný,“ říká vedoucí oddělení výzkumu TV Nova Václav Prejzek.

 

V tomto velkém televizním seriálu o lásce, rodině a štěstí můžete každou neděli od 20 hodin spatřit celou plejádu výborných českých herců.

Hlavních rolí se ujali: Alena Antalová, Miroslav Etzler, Kateřina Brožová, Igor Bareš, Jan Šťastný, Jiřina Bohdalová, Petr Nárožný, Jiřina Jirásková a mnoho dalších.

 

Režisérem Pojišťovny štěstí byl Jiří Adamec, který si práci velmi pochvaloval:

„Musím říct, že se na Nově podařilo dát dohromady neuvěřitelně precizní štáb profesionálů, protože všechny složky byly schopny pracovat na 150 procent svého výkonu. Práce na seriálu byla proto velmi radostná.“

 

Seriál Pojišťovna štěstí má třináct dílů (v neděli 28. listopadu nás čeká díl 12., předposlední), ale připraven je i speciální díl čtrnáctý, ve kterém uvidíme záznam z toho, jak celý seriál vznikal.

 

***

 

Když jsem na stránkách Blesku uviděla mega nápis: Pojišťovna štěstí: jak to skončí?, první co mne napadlo, bylo, že to přeci NEBUDU číst!

Stránku jsem zavřela a v duchu jsem si zanadávala, že to přeci není fér prozrazovat konečné rozuzlení! Uvařila jsem si kávu a myšlenek stále připoutaných k onomu článku jsem se nemohla zbavit.

První červík jménem Zvědavost mě začal nahlodávat...

 

Tak jo, mrknu se tam, ale jenom na první větu, nebo dvě ... víc číst nebudu!

Ženská zvědavost je potvora, fakt.

 

Nezůstalo u jedné věty a nezůstalo ani u dvou vět. Článek jsem zhltla jedním dechem a jen jsem si tak při pohledu na poslední, závěrečnou tečku vzpomněla na své ...víc číst nebudu!

 

A co vy?

Jste zvědavé?

Jste nedočkavé?

Přemýšlíte o tom, zda Tomáš přeci jen opustí Dášu? Myslíte, že se nakonec dá opět dohromady s Annou? Nebo rozchod s tiskovou mluvčí byl definitivní?

 

Chcete to vědět?

Ano, nebo ne? ;o)

 

Upozornění pro divačky, které nechtějí znát konečné rozuzlení seriálu Pojišťovna štěstí!

Po přečtení této věty opusťte článek a nesnažte se číst další odstavec! Vstup jen na vlastní nebezpečí!

_________________________________________________________________________________

Zdroj: BLESK.cz

Závěrečný díl seriálu Pojišťovna štěstí nese název Šťastné a veselé.

Pomalu se blíží ty nejkrásnější svátky v roce a i hrdinové seriálu touží je prožít co nejšťastněji. Tomášův otec Karel Kraus (Petr Nárožný) je hospitalizován v nemocnici se zanedbaným zánětem slepého střeva. Svůj, občas kousavý, smysl pro humor i přesto ale neztrácí.
Jeho partnerka Olga (Evelyna Steimarová) je mezi tím postavena před vážný problém, který bude muset vyřešit.

Tomáše Krause kromě soukromých starostí čekají i starosti pracovní. Jaké? Franci (Jan Šťastný) totiž upeče další, podlou intriku.

V osobním životě se Tomáš bude muset definitivně rozhodnout:
Má zůstat s ambiciózní manželkou Dagmar (Kateřina Brožová), nebo opustit rodinu a jít za svojí životní láskou Annou?

Co myslíte, koho si vybere?
Pochopitelně zvítězí krásný vztah plný lásky nad nefungujícím manželstvím! A i přesto, že se v této sérii svatby nedočkáme, konečný happy end rozhodně chybět nebude!

Ovšem jedna věc zůstává stále otevřená: Jak se asi propletou osudy našich hrdinů v druhé sérii, pro kterou se již připravuje scénář?

 

Uvidíme! Nechme se překvapit. A teď to myslím doslova! ;o)

 

Foto převzato z www.nova.cz

Reklama