Výrobky Tru Face Essence Duet a Tru Face Essence Ultra obsahují unikátní a patentované složky ageLOC, které pomáhají bojovat proti vráskám a napravují viditelné známky stárnutí. Zároveň se zaměřují na oblasti, které to nejvíce potřebují.
5f61d3c210920obrazek.png

Jedna lahvička nikdy nestačí

5f61d40bcde20obrazek.pngUž když se na něj podíváte, poznáte, že Nu Skin ageLoc Essence Duet není obyčejný krém. Balení totiž obsahuje dvě lahvičky – v jedné je průzračné sérum, v druhé krém ke konturování krku a dekoltu. Tyto často opomíjené oblasti, pravidelně vystavované vnějším vlivům, jsou vůči viditelným známkám stárnutí daleko citlivější než obličej, a bývají proto náchylné k výskytu jemných linií a vrásek. Aby se to nedělo a vaše pokožka stále vypadala pěkně mladě, byl vyvinutý unikátní výrobek ageLOC Tru Face Essence Duet.

V první lahvičce dostáváte sérum s patentovanou směsí složek, u nějž je vědecky prokázáno, že zlepšuje pevnost pokožky. Dále zde najdete látku ageLOC, známou pro své anti-ageingové vlastnosti, a Tru Face FirmPlex – ten se zaměřuje na pevnost pokožky. V druhé lahvičce se nachází hebký neprůhledný krém obohacený o výživné složky, které pleť hydratují a vyhlazují. Směs tvořená glycerinem, dextranem a speciálním peptidem, který napodobuje přirozenou obnovu pokožky, dohromady zlepšuje ochablost pleti a dodává ji elasticitu. Jemné linky a vrásky pak vyhlazuje výtažek z plamatky zelné.

Kapsle plné krásy

5f61d419ad549obrazek.pngDruhý z výrobků – kapsle Nu Skin ageLoc Tru Face Essence Ultra – mají úžasné složení, díky kterému je vaše tvář viditelně vypnutější a pružnější, a tak vypadá mladší. Stačí k tomu opatrně roztrhnout jednu kapsli, jemně vytlačit dvě či tři kapky přímo na oblasti, které to nejvíce potřebují, a poté rozetřít zbylý obsah na celý obličej. Díky patentované směsi ageLOC dojde po čase k potlačení viditelných známek stárnutí pleti. I vědecký výzkum potvrdil, že další z obsažených látek, Tru Face FirmPlex, podporuje a znovuobnovuje pevnost pokožky. Kapsle obsahují i antioxidanty, ty pomáhají chránit pleť před stresem, dále vitaminy C a E nebo rostlinný skvalen, který pokožku zklidňuje a dělá ji jemnější. Stačí dvanáct týdnů a jak potvrdily ženy oslovené společnosti Nu Skin zlepší se elasticita pleti, začnou mizet vrásky kolem očí a vaše tvář bude hladší a rozzáří se.

Podrobnosti nejen o těchto výrobcích najdete na www.nuskin.com/cz, novinky sledujte na Facebook.com/NuSkinCeskaRepublika

5f634533507c6obrazek.png

Reklama