Afrodiziaka, budiče touhy, kdo by jejich účinky nechtěl vyzkoušet? Kdo ještě nepomyslel na to, že by mohl své drahé polovičce přimíchat do čaje nápoj lásky? Jistě to nemáte zapotřebí, ale aspoň čistě ze zvědavosti…

Například Marcela je nejen čerstvá třicátnice, ale také velmi zvědavá žena. Rozhodla se, že si takový nápoj lásky vyzkouší v praxi sama. Ani to tolik nepotřebovala, jako chtěla. Partner pracoval na důležitém projektu a tak více času než s ní trávil zavřen ve své pracovně nad různými plány. Ideální příležitost vyzkoušet si, co takové afrodiziakum umí.

„To funguje pouze na bázi placeba, když nebude vědět o tom, že jsi mu něco dala do pití nebo jídla, nic to s ním neudělá.“
„Já jsem to vyzkoušela jednou. Dala jsem manželovi do čaje nějaké kapky a výsledek byl takový, že usnul, jen co spatřil postel,“ tvrdili přátelé, když se snažila získat nějaké informace a zkušenosti jiných. Odradit se ale nenechala, nebylo co ztratit.

Chtěla, aby den D byl zcela normální, všední, aby si ničeho nevšiml. Po lehké večeři mu do pracovny jako obvykle přinesla šálek zeleného čaje, snažila se, přemáhala se, aby nebylo nic znát. Věnovala mu jeden letmý polibek, popřála dobrou noc a vydala se s knížkou do postele. „Jsem unavená, dnes si půjdu lehnout dřív,“ odůvodnila svůj brzký odchod do ložnice.

Rozevřela knihu, ale nečetla. Nemohla. Byla příliš zvědavá na to, co s ním lektvar provede. Byla rozrušená a cosi v břiše ji příjemně lechtalo, jako by to snad mělo být jejich poprvé. Sama sobě se musela zasmát. „Po tolika letech vztahu se přece…“ Myšlenku dokončit nestihla. Stál ve dveřích a váhavě se ptal: „Ještě jsi neusnula?“

Nevěděla, jak dlouho trvalo, než nápoj zaúčinkoval. Nevěděla, jak dlouho na svého muže čekala, a nevěděla ani to, v kolik hodin se jí podařilo usnout. Jediné, co ráno věděla jistě, byl fakt, že na spánek moc času zřejmě nebylo a že ji po noci plné vášní bolí celé tělo víc než po tréninku v posilovně. Nebylo to jako jejich poprvé, bylo to snad ještě lepší.

Ráno připravovala snídani a laškovně si prozpěvovala: „Jednou je málo, desetkrát moc, pětkrát to stačí za celou noc…“ „Dneska ti to moc sluší,“ přitulil se k ní. Už začala v duchu plánovat, kdy bude nejvhodnější spotřebovat druhou dávku, která zůstala nevyužita.

Největší překvapení na Marcelu však čekalo, když partnerovi do jeho pracovního pokoje nesla přichystanou vydatnou snídani. „Mně čaj nevař,“ zavolal do kuchyně. „Dáš si aspoň kafe?“ ozvala se po chvíli. Ale to už jí stál za zády a v ruce držel hrnek se zeleným čajem. „Já si ohřeju ten včerejší, nestihl jsem ho vypít,“ říkal skoro omluvně a ona byla ráda, že má ještě dnes dovolenou.

Věřte nebo ne, pro noc plnou vášní nemusíte kupovat stimulanty. Stačí, když změníte atmosféru vašeho domova. Marcela zřejmě nevědomě vysílala svému muži erotické signály a on je dokázal zachytit a správně dešifrovat. Lepším nástrojem než leckterá afrodiziaka je zkrátka vaše tělo. Naučíte-li se takové signály vysílat vědomě, máte skoro vyhráno.

Čtěte také: Afrodiziaka. Pomůžou vám při sexu?
Jídlo a sex? Celer ho vzruší!
Čarodějné recepty na lásku pro otrlé

Umíte vysílat erotické signály? Použila jste někdy afrodiziaka?