Všichni víme, že opar je velice nepříjemná infekce. Nejenže z estetického hlediska působí občas až odpudivě, ale dokáže také pořádně znepříjemnit život. A to nejen ten intimní....

 

Víte - nevíte o oparu?

Opar je způsoben virem, pro nějž se používá zkratka HSV. Tento vir se vyskytuje ve dvou podobách: Typ první s oblibou napadá obličej a vytváří nám tak známý opar rtu. Naopak typ druhý se zaměřuje čistě jen na oblast pohlavních orgánů.

Zajímavostí je, že zhruba každý desátý opar na genitáliích je způsoben typem prvním. Jak je to možné? Na svědomí to mají nejrůznější sexuální praktiky, které nerespektují původní biologické určení tělesných vyústění.

 

Infekce způsobená tímto virem probíhá ve dvou fázích. Pokud se náš organismus s tím virem doposud nesetkal, nemá proti němu obranné účinné protilátky. Na nakažené kůži vyskáčou jemné, ale velice bolestivé puchýřky. Zlobit a trápit nás mohou až nekonečně dlouhé tři týdny... Po té zaschnou a zdá se, že je infekce zažehnána.

Ovšem nenechme se mýlit.

Vir se totiž může stáhnout do místních nervových uzlin, kde, ač zřídka, může způsobit velice vážné zdravotní problémy...

 

Podceňovat, či bagatelizovat opar se proto opravdu nevyplácí!

 

Naštěstí v dnešní době již známe účinný a spolehlivý lék, který dokáže s oparem doslova zamávat.

Jmenuje se Viru-Merz a tento strážce vašich rtů je k dostání v každé lékárně.

 

Jak Viru-Merz působí?

Tento spolehlivý lék působí dvoufázově:

1)       V časné fázi zabraňuje tomu, aby vir vnikl do buněk a omezuje tak infikaci.

2)       V pozdní fázi omezuje rozsev viru (oparů).

 

A právě díky dvoufázové léčbě je Viru-Merz jedinečným přípravkem proti oparům. Nejenže dokáže zkrátit dobu léčby, ale potlačuje i bolest, pálení a řezání postiženého místa.

Velikým plusem tohoto speciálního léku je bezpochyby i to, že jeho gelová forma je čirá a tudíž na rtech, ani na obličeji nezanechává nepříjemné stopy.

 

Pokud tedy trpíte na opary, neváhejte a bez obav sáhněte po Viru-Merz. Budete mile překvapena nejen jeho účinkem, ale i jeho cenou!

 

Pamatujte: Intimní léčba oparu – to je Viru-Merz!

 

 

Soutěžit můžete ZDE 

Reklama