O tom, jak fungují (a nefungují), už bylo napsáno mnoho. Často naše spory a problémy v partnerských vztazích vznikají kvůli tomu, že někdo něco řekne, nebo naopak neřekne, když má. A co se týká sexu, jsou řeči ještě mnohem citlivější téma.

Nevím, jak muži, ale my ženy jsme někdy citlivé na to, co muži říkají. A jsou chvíle, kdy jejich řeči (i když třeba dobře myšlené) vnímáme ještě víc – třeba po milování. Jsme ještě duchem nepřítomné a potřebujeme se vzpamatovat, zatímco muži se celkem rychle vrací do normálního stavu. A pak mohou říct něco, co nerady slyšíme.

Přečtěte si také:

A co to je? Po několika debatách s kamarádkami jsem vybrala pár vět, které se v našich rozhovorech objevovaly nejvíc. Shodly jsme se na tom, že je nepoužívají všichni muži, někteří dokonce vůbec. Ale některou z nich čas od času uslyší od chlapa každá žena.

sex

Tak tedy sem s nimi.

  • Lásko, musím jít, už nemám čas, případně Dělej, zlato, musíš jít, musím jít dělat… (doplňte si cokoliv).

Tyto věty se nejčastěji objevují u náhodných známostí, případně u ženatého milence, který spěchá domů za manželkou. „Neznám nic horšího, než když se chlap hned po sexu rychle oblékne a rozloučí se, protože musí jít domů. Měla jsem ženatého milence, který to dělal skoro pokaždé, naštěstí jsem měla sílu se s ním rozejít,“ říká nezadaná Milada, která už poznala docela hodně mužů. „Když se teď s někým poznám, nejdřív se ptám, jestli je ženatý. Protože ty ukradené chvilky mi nestačí.“

  • Bylo to dobrý (či nebylo to špatný), ale ještě by ses měla hodně učit.

Na začátku je pochvala, ale vzápětí pokárání. Samozřejmě my ženy neděláme všechno tak, jak si to představujete, ale dá se to říct i lépe. „Tohle mi jeden z bývalých milenců řekl jenom jednou. Sám nebyl v posteli žádný přeborník, ale mě hned poučoval, co bych měla dělat jinak... Víckrát už jsem se s ním nesešla,“ přidává svou zkušenost Katka.

  • S žádnou jinou nebyl sex tak skvělej, nic takovýho jsem ještě nezažil...

Tyto věty zní docela hezky a muži je asi nemyslí zle, ale mnoho žen nerado slyší o bývalých ženách či přítelkyních, ačkoliv z toho srovnání vycházejí lépe. „Mnohem lepší je, když chlap prostě řekne jen: Jsi úžasná, bylo to krásné, než že můj výkon přirovnává k těm předešlým. Ale přežít se to dá,“ říká Anna.

  • Proč ti to tak dlouho trvá? Jsi vůbec schopná mít orgasmus?

„Když mi jeden z bývalých milenců řekl tuhle větu, myslela jsem si, že mu jednu vrazím. Co si myslel? Že budu mít orgasmus během těch tří minut, co trval náš sex? Asi byl překvapený, když jsem na něj vyjela, že už mu do toho nic není, protože už se nikdy neuvidíme,“ podotýká k tomu Jana. A Milada přidává: „Mně jeden dokonce řekl: Mělas někdy orgasmus? A nemůžeš to někdy třeba předstírat? Blbec.“

  • Měla by ses víc snažit, nebylo to ono.

To taky potěší... „Jo jo, zvlášť poté, co on se jako milenec moc nepředvede. Takových je taky hodně,“ myslí si Helena.

  • Smrdíš potem, ty jsi zpocená…

Vůně při sexu a po sexu je zvláštní, u každého jiná. A tyto věty jsou opravdu zbytečné.

  • Někdy ti zavolám, jo?

„Když tohle chlap řekne, už se neozve, to mám vyzkoušené. Většinou se tahle věta používá po náhodném sexu na diskotéce, na festivalech nebo jinde na zábavě. Já na to odpovídám: fajn, když chceš...,“ uzavírá naše téma Bára.

A co nás spolehlivě dostane? Když muž neříká nic, ale hned po sexu usne. :-)

A jaké věty nerady slyšíte vy?

Další články v magazínu:

Reklama