Také někdy máte pocit, že čas občas běží stejně rychle jako nejlepší závodník na Olympiádě? Ani jsme se nenadáli a máme tu pátek. Týden utekl jako voda a my věříme, že jste prožila příjemné chvíle na magazínu Žena-in.cz.

 

Dnes otevíráme jakési pravidelné páteční okénko do budoucnosti Ženy-in.cz ;o)
Kdepak, nebudeme věštit ani hádat budoucnost.... Jen si uděláme malou vycházku připravovaným vydáním na příští týden.

 

Zajímá vás, na co se můžete těšit?

-          Tak například v pondělí Vás čeká téma dne Nevěra a můžete se těšit i na příběh naší čtenářky, které nevěra zasáhla do života....

-          Další, jistě velice zajímavou informací je, že od pondělí poběží celý týden na magazínu Žena-in.cz Téma týdne: Poruchy příjmu potravy. Toto téma je natolik závažné, že jsme se rozhodli dát mu na magazínu prostor po celý týden. Kromě spousty zajímavých článků si budete moci přečíst i rozhovor s mladou ženou, která bojovala s anorexií.

-          Ale nebudeme mít ve vydání jen vážná témata, nebojte se! Těšit se můžete například na svoji Hertu, která ale – a teď prosím pozor – bude mít od pondělí změnu ve vydání. Herta bude od příštího týdne vycházet pouze v pondělí, ve středu a v pátek.

 

-          Dále vás čeká rozhovor s Klárou Doležalovou, a chybět nebude ani velice zajímavé téma dne: Kytičky a vaše zahrádka.

 

-          Pochopitelně zde najdete i zajímavé příběhy. Víte například, jaký život je vedle sousedky zmije? Nebo vás zajímá příběh dívky, která čeká dítě s nevlastním otcem? Pak si rozhodně nenechte ujít magazín Žena-in.cz!

 

-          A pokud si pokládáte otázku, zda dát či nedat své ratolesti na zadek – pak vězte, že právě příští týden najdete odpověď na našem magazínu!

 

 

Výše uvedený výpis je jen zlomkem toho, na co se můžete těšit. Věříme, že si každá z vás najde na našem magazínu nějaký článek pro sebe, že každá čtenářka nalezne téma, které osloví právě ji.

 

Mnoho radosti a krásných chvil nejen s magazínem Žena-in.cz Vám přeje

  

Reklama