Často se říká, že podle hodinek na zápěstí se dá o člověku zjistit opravdu hodně, protože jsou jakousi „prodlouženou rukou“ a zároveň slouží jako prostředek k projevu identity. Mají navíc k dispozici velké množství různých stylů ciferníků, a ten, který používáte nejraději, o vás řekne víc, než si myslíte.

644a5213e0f12blobid0.jpg
 
Personalizovaný ciferník vyjadřuje osobnost

Trh s chytrými hodinkami neustále roste a stávají se běžnou součástí každodenního života lidí. To znamená, že kromě množství užitečných zdravotních a sportovních funkcí slouží i tak trochu jako módní doplněk a vyjadřují osobní styl každého uživatele. To vede výrobce k jejich neustálému zkrášlování. Dnes najdeme na trhu množství krásných kousků, které by na první pohled málokdo rozeznal od klasických hodinek. Například výrobce Huawei má v portfoliu množství designových smart hodinek, které v ničem nezaostávají za luxusními klasickými hodinkami, a naopak nabízí přidanou hodnotu chytrých funkcí. Výjimkou není ani nejnovější model Huawei Watch Ultimate, který doslova skloubil luxus s funkčností.

Kromě designu však smart hodinky disponují i speciální zabudovanou funkcí, která umožňuje upravovat a personalizovat ciferník hodinek kdykoli a kdekoli. Uživatelé si mohou měnit pozadí na základě nálady nebo činnosti, které se věnují. Díky tomu si mohou své hodinky plně přizpůsobit svým aktivitám či outfitu.
 
Když se hodinky přizpůsobují preferencím uživatelů, ciferníky hodinek se stávají i základem šatníku všech, kteří je využívají nejen jako šikovného pomocníka, ale také jako stylový doplněk. Huawei Watch Ultimate nabízí elegantní stylové řešení pro ty, kteří považují doplňky za neodmyslitelnou součást svého outfitu, od byznysmenů až po špičkové módní influencery, kteří se chtějí oblékat co nejlépe.

644a51f87d9afobrazek.jpg 
Hodinky Watch Ultimate mimo nespočet základních ciferníků disponují edicí šesti úplně nových speciálních ciferníků určených jen pro ně, a jsou k dostání ve dvou barevných variantách – modré Voayage Blue a černé Expedition Black. Ať už se jedná o poklidný večer nebo produktivní den v kanceláři, hodinky Watch Ultimate dávají uživatelům volnost ve výběru ciferníků, mezi kterými mohou přepínat podle svých potřeb.
 
Odolné tělo hodinek pro stylový vzhled

Zanícení milovníci hodinek vědí, že dobře navržený rám poskytuje hodinkám nejen vysokou odolnost, ale také jim dodává punc luxusu. Rám se nachází zvenku hodinek a z velké části je vyrobený z kovu, který jim dodává pevnost. Kromě toho podporuje i funkce vyšší úrovně a dodává nadčasovému doplňku stylový nádech.
 
Potápěčům se hodí ciferníky v oranžové, modré nebo zelené barvě, protože to jsou barvy pod vodou nejlépe viditelné. Dalším, po čem potápěči sáhnou, je ciferník s jednosměrně rotujícím rámem, protože se běžně vyskytoval na tradičních potápěčských hodinkách, které pomáhaly měřit čas potápění.

644a523207389obrazek.jpg
 
Huawei Watch Ultimate představují dokonalého parťáka na potápění, a to díky modrému nano-tech keramickému obroučku s bílými rytinami, kterými připomíná tradiční potápěčské hodinky. Smart hodinky poskytují milovníkům podmořského světa možnost potápění do 100 metrů a inteligentní funkce potápění, které sledují hloubku, čas a další údaje. Pro ještě lepší propojení s podmořským dobrodružstvím si na edici Voyage Blue můžete zvolit exkluzivní ciferník, který dokáže zobrazit 24 různých časových pásem na modrém pozadí.
 
Svět komplexních funkcí na dotyk

S příchodem smart hodinek se klasické hodinky osvobodily od své tradiční funkce určování času a nabízí další vychytávky, jako například nepřetržité monitorování zdraví či zabudovaný smart fitness asistent.
Technologické společnosti do každé nové edice smart hodinek přidávají nové funkce. Na rozdíl od tradičních hodinek můžete na těch chytrých jedním ťuknutím monitorovat svůj srdeční tep nebo sledovat svůj spánek. To je funkce, kterou nejčastěji využívají zaneprázdnění jedinci, kteří žijí dynamickým způsobem života. Interaktivní ciferník tak neslouží jen jako módní doplněk, ale dodává praktický nádech těm, kteří se opírají o technologie pro zjednodušení svého každodenního života.

644a522730d14blobid0.jpg
 
Pro tyto nadšence jsou hodinky Watch Ultimate jasnou volbou. Moderní ciferník hodinek a jeho nové tlačítko Assist nabízí přístup ke složitým funkcím na jeden klik. Kromě úplně nového režimu Expedition, který pomáhá při outdoorových dobrodružstvích, je ciferník hodinek pro uživatele i způsobem, jak se jedním krokem dostanou k naměření EKG či dalším užitečným funkcím monitorování zdraví.