Strava je vedle fyzické aktivity a odpočinku jedním ze tří základních pilířů vyváženého životního stylu. Kvalitní a pestrá strava složená ze sacharidů, tuků, bílkovin, vitaminů a minerálů totiž zajišťuje optimální zdravotní stav a dostatek energie. Proto nebuďte lhostejní a zajímejte se o složení, původ a zpracování potravin, které konzumujete. McDonald´s vám dává skvělou příležitost dozvědět se vše, co vás zajímá ohledně jídel prodávaných v restauracích společnosti, a odpovídá na rovinu.

MC

Společnost McDonald´s si stojí za kvalitou svých potravin a dává možnost svým zákazníkům, aby se o tom sami přesvědčili. Jako první společnost ve svém odvětví začala otevřeně zveřejňovat složení a nutriční hodnoty svých jídel a informovat zákazníky v otázkách vyváženého stravování a životního stylu. Aby se zákazníci mohli otevřeně a přímo ptát, spustil McDonald´s v loňském roce internetovou stránku www.narovinu.mcdonalds.cz. Lidé se zde dozvědí cokoli ohledně složení, kvality nebo výroby jídel, která McDonald´s ve svých restauracích nabízí.

obr1obr2

Není na co čekat

Vyvážený životní styl vyžaduje váš aktivní přístup a motivaci. Také McDonald´s věří, že dobrá informovanost je nezbytná k tomu, aby se každý zákazník mohl správně rozhodnout, jaké potraviny bude konzumovat nebo nabídne svým blízkým. Proto neváhejte a ptejte se na webu www.narovinu.mcdonalds.cz. Najdete zde také všechny předchozí dotazy a odpovědi přehledně uspořádané do jednotlivých kategorií. Dozvíte se tak spoustu zajímavých informací i z odpovědí na otázky ostatních lidí.

MC

Hltejte informace

Vyvážený jídelníček musí obsahovat všechny důležité látky – nic by nemělo chybět a ničeho by samozřejmě nemělo být moc. Proto je poskytování relevantních informací o výživových hodnotách, složení jednotlivých pokrmů i alergenech dlouhodobou aktivitou společnosti McDonald´s. Zákazníci mají širokou řadu možností, jak získat důležité informace o jídlech McDonald´s, například na webu www.mcdonalds.cz, na speciálním webu www.mcdonaldsmenu.info, na prostíráních na tácech ve všech restauracích i na obalech vybraných produktů.

MC

Reklama